Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Samenwerking Vista-Online en Oranjewoud

Samenwerken
07 september 2009 - 09:15ActueelGovernance & Privacy
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Vista-Online heeft een partnerovereenkomst gesloten met advies- en ingenieursbureau Oranjewoud. Als nieuwe partner vult Vista-Online het GBI-platform van Oranjewoud aan met haar softwarediensten op het gebied van monitoring van de openbare ruimte.

Vista-Online ontwikkelt software die het beheer en onderhoud van de (openbare) ruimte optimaliseert en makkelijker maakt. De software is geschikt voor álle bedrijven die te maken hebben met reiniging van straten, reiniging van grote (bedrijfs)panden of industrieterreinen, afvalverzameling, of het bestrijden van winterse gladheid.

Advies- en ingenieursbureau Oranjewoud is actief op het gebied van ingenieurs- en adviesdiensten. De organisatie is leverancier van kwalitatief hoogwaardige diensten op het brede terrein van infrastructuur, stedelijke ontwikkeling, bouw, natuur en landschap, milieu en veiligheid, vastgoedzaken en sport- en vrijetijdsvoorzieningen. GBI is het geïntegreerde beheerinformatiesysteem ter ondersteuning van het beheer van de openbare ruimte. Dit administratieve pakket wordt inmiddels door 185 organisaties gebruikt. De ontwikkeling van GBI wordt aangestuurd door de onafhankelijke Gebruikersvereniging Oranjewoud (GVOW), waar 115 organisaties lid van zijn. De GVOW ondersteunt de samenwerking met Vista-Online van harte.

Het GBI-platform van Oranjewoud is ontwikkeld om het beheer van de openbare ruimte te ondersteunen. Het softwarepakket Vision van Vista-Online sluit daar op aan door een snelle, objectieve toetsing van de kwaliteit van de openbare ruimte zichtbaar te maken. Een medewerker legt de waargenomen beeldkwaliteit of inspectieoordeel van de openbare ruimte vast met een PDA. Hij beoordeelt bijvoorbeeld de hoeveelheid zwerfvuil en grofvuil, de toestand van verkeersregelinstallaties en het wegbeheer. De waarnemingen worden, samen met de geografische positie, direct op de Vista-server opgeslagen en zijn online te raadplegen. Vista Vision werkt daardoor tijdsbesparend, gebruikersvriendelijk en exact.

Vista Vision is onderdeel van Vista-Online. Vista-Online bied allerlei SAAS enabled internetoplossingen, speciaal ontwikkeld is voor bedrijven ‘op de weg’, zoals afvalinzamelaars, gladheidbestrijders en (straat)reinigers. Naast Vista Vision bestaat Vista-Online uit Vista Planning (procesplanning) en Vista Operations (realtime dataverzameling mbv GPRS).

Door de samenwerking met Vista-Online verbetert Oranjewoud de mogelijkheden voor haar klanten binnen de GBI-productrange. Vista-Online zal door de samenwerking met Oranjewoud sneller meer gebruikers kunnen bereiken.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Computable.nl

    Regelgeving en zorgplicht helpen organisaties om succesvol en veilig te zijn

    Hoe helpen regelgeving en zorgplicht organisaties om succesvol en veilig te zijn?

    Computable.nl

    Geïntegreerde ICT in de zorg

    Hoe samenhang in IT bijdraagt aan continuïteit en veiligheid

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Howden Nederland

    Pieter-Jan Lommerse (cio, Howden Nederland)
    Pijl naar rechts icoon

    Rabobank

    Corence Klop (ciso, Rabobank)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Data & AI

    Geen ai zonder keurmerk: waarom voor­uit­lo­pen op ISO 42001 slim is

    Overheid

    Groen licht voor moderne Archiefwet

    Carrière

    TikTok-advocaat Geert Potjewijd neemt roer over bij privacywaakhond AP

    Security & Awareness

    Inspectie ver­nie­ti­gend over beveiliging Clinical Diagnostics na datahack

    Data & AI

    Afzwakking en uitstel delen EU AI Act

    Carrière

    Europese directieraden omgegooid voor ai-tijdperk

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs