Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Canon en HP breiden alliantie uit

14 september 2009 - 17:50ActueelWerkplek & BeheerCanonHP Inc.

Canon en HP hebben een uitbreiding van hun alliantie aangekondigd. Zijn gaan gezamenlijk nieuwe reeks multifunctionele kantoorsystemen vermarkten en distribueren.

De alliantie bouwt voort op de 25-jarige relatie tussen Canon en HP. Volgens de twee partners zijn beide bedrijven in staat om klanten een ‘nieuwe klasse van web-georiënteerde oplossingen’ te bieden. Dat is een combinatie van Canon’s multifunctionele verwerkings- en imaging systemen met HP’s producten en diensten op het gebied van systeemmanagement, it-integratie en workflow-oplossingen voor kantoren. Met het bredere aanbod aan software en service, ondersteund door EDS (onderdeel van HP), gekoppeld aan managed print services (MPS) van HP en Canon’s Services en Support, hebben klanten nu toegang tot een breed portfolio.  Volgens HP en Canon bieden ze met het dit bredere portfolio de klant verbeterde efficiëntie en grotere kostenbesparingen.

Deze alliantie omvat huidige en toekomstige productportfolio’s van beide bedrijven, die aan klanten een volledige office printing infrastructuur moet bieden. Canon en HP krijgen nu ook toegang tot elkaars management en third-party development softwareportfolio’s, waaronder Canon imageWARE Enterprise Management Console en Canon MEAP alsmede HP Web Jetadmin en het HP Open Extensibility Platform. Verwacht wordt dat het portfolio van producten en services beschikbaar zal zijn voor klanten in Noord-Amerika en Europa, evenals voor mondiale klanten die in deze regio’s gevestigd zijn.

De deal lijkt volgens observatoren een reactie op de recente overnames door Ricoh (Ikon) en Xerox. Door deze nieuwe samenwerking wordt nu ook uitgekeken naar een zet van Océ en Konica Minolta, die al eerder een samenwerking aangingen.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs