Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development » Engineering Operations » DevOps

RES Software heeft vijf nieuwe partners

17 september 2009 - 18:52ActueelDevOpsRES
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

RES Software ervaart een toename in de vraag naar workspace management-oplossingen in de markt. Daarom heeft RES Software de afgelopen periode vijf nieuwe fulfillment partners opgetekend om klanten nog beter te kunnen bedienen. Daarnaast heeft RES Software het trainingsprogramma voor fulfillment partners verder uitgebreid.

RES Software heeft zijn partnerkanaal uitgebreid met Insight, Dataplus, Bechtle direct Nederland, COMSOFT en Mensys BV. Deze partners zijn gekozen als reseller voor de producten RES PowerFuse en RES Wisdom, op basis van geografische ligging en op basis van hun expertise in verschillende segmenten, waaronder overheid en gezondheidszorg. De fulfillment partners hebben door hun uitgebreide database een groot bereik. Gecombineerd met het gegeven dat zij sterk gespecialiseerd zijn, vormen zij een belangrijk aanspreekpunt voor de markt.

Om partners te ondersteunen in het effectief omzetten van leads naar daadwerkelijke klanten, zet RES Software een training van een halve dag op. RES Software’s distributeurs Dupaco en CDG Europe ondersteunen de training, die plaatsvindt op vrijdag 25 september van 13.00 tot 17.30 uur.

Claudia Crawfurd, Channel Manager bij RES Software: "Fulfillment partners zijn enorm sterk in het adviseren over licentie overeenkomsten, veelal op aanvraag van de klant. Het is daarom belangrijk om hun kennis op peil te houden, en het kennisniveau gelijk te trekken voor alle partners. Om het kanaal te verstevigen, investeren wij graag in opleidingen voor onze resellers. We hebben al veel inschrijvingen ontvangen, wat aangeeft dat er vanuit het kanaal ook duidelijk behoefte aan training is."

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    DevOps

    Kort: Microsoft test energiezuinige kabels voor datacenters, NBIP versterkt bestuur (en meer)

    DevOps

    Wat meldkamers ons leren over kritische it

    DevOps

    Atos verlengt contract met kerncentrale EPZ

    DevOps

    Hoorzitting DigiD: Nederland moet digitale infrastructuur zelf beheren

    DevOps

    Nieuwe aanbesteding DigiD in de maak, maar Kamer blijft bezorgd

    DevOps

    Scott Adams, bedenker van Dilbert, overleden

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs