Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Clavister breidt het management team uit

02 oktober 2009 - 08:49ActueelCarrièreClavister

De Zweedse IP-beveiliging en Unified Threat Management (UTM) specialist Clavister heeft Andre Stewart aangesteld als de nieuwe Vicepresident Sales Worldwide en Chief Operating Officer (COO). Daarnaast neemt Andre Stewart een belangrijk aandeel in het bedrijf. Hij gaat werken vanuit Sophia Antipolis in Zuid-Frankrijk, waar Clavister een nieuw kantoor opzet.

Andre Stewart heeft meer dan twintig jaar ervaring in datacommunicatie en netwerkbeveiliging. Tot voor kort was hij bij Fortinet, als Vicepresident Worldwide voor Sales & Support en VP en Managing Director voor Europa en het Midden-Oosten, verantwoordelijk voor een sterk gestegen omzet van meer dan US$ 100 miljoen.
"Dit is een belangrijke stap in Clavister’s wereldwijde groeistrategie en Andre speelt daarin een centrale rol," zegt Peter Johansson, Clavister’s CEO. "Hij heeft jarenlange ervaring in sales en het opzetten van nieuwe verkoopkanalen, evenals het leidinggeven en motiveren van verkoopteams in een internationale omgeving. Zo kunnen we sneller reageren op wat er in de markt gebeurt en doorgaan op de ingeslagen weg naar verder succes. Hij is een welkome en gewaardeerde aanvulling van het management team en ik verheug me op onze samenwerking."
Zelf voegt Andre Stewart daar aan toe: "Clavister is precies het soort bedrijf waarin ik graag investeer. Het bedrijf is al meer dan tien jaar bezig met het ontwikkelen van nieuwe technologieën, heeft een robuust en solide productpakket en een aantal erg interessante ontwikkelingen in de pijplijn. Ik zie veel kansen voor de netwerkbeveiligingsproducten van Clavister en mijn belangrijkste focus zal zijn om de omzet te laten groeien."
"Clavister blijft investeren in een ervaren management team en het verder uitbouwen van het internationale verkoopteam overal in Europa, het Midden-Oosten, Azië en in de opkomende economieën en zal daar ook een sterk kanaal creëren. De markt gaat nog veel horen van Clavister."
Clavister biedt virtuele en fysieke beveiligingsproducten en heeft strategische allianties gesloten met leidende technologiebedrijven zoals Ericsson, VMware, Kaspersky, D-Link en SAAB Aerotech. Tot de klanten van het bedrijf behoren onder andere Terremark, bwin, Hamburg Stock Exchange, France Telecom/Orange, Unibase, Danieli, Rogers Wireless, DGC, Africa Online en China Power.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Koningin Maxima en Philips ceo Roy Jakobs AVG
    Innovatie & Transformatie

    Kort: Koningin Máxima opent Philips-hoofdkantoor, kredietrapporteur verlaat het land door AVG (en meer)

    Software & Development

    Erik Damgaard haalt investeerder Bregal binnen bij Uniconta

    Overheid

    Belastingdienst rondt nieuwe it-inhuurronde van 1 miljard af

    Computable 100
    Carrière

    Wie zijn de beste zakenpartners in it?

    Overheid

    Nexperia-gate legt zenuw tussen China en Nederland bloot

    Carrière

    Onverantwoord gedrag kostte Chinese bestuurder Nexperia de kop

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs