Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

TomTom lanceert een nieuw instapmodel

08 oktober 2009 - 12:06ActueelWerkplek & BeheerTomTom

Het bewijs dat kwaliteit, eenvoud en stijl uitstekend samengaan wordt vandaag geleverd met de introductie van de TomTom Start, een instapmodel navigatieapparaat dat simpel in gebruik is en slimme routeplanning bevat.

De TomTom Start is speciaal ontworpen voor mensen die niet zo vaak de auto nemen en voor bestuurders die de voordelen van autonavigatie nog niet hebben ervaren.
Het eenvoudige menu bestaat uit een gebruikersinterface met slechts twee knoppen, "Route plannen" en "Door kaarten bladeren". Het apparaat is licht van gewicht, heeft een compact 3.5" scherm en wordt geleverd met een EasyPortTM montagekit. Hiermee past het navigatieapparaat met de geïntegreerde bevestiging in een broekzak, kleine tas of het handschoenenvak in de auto.
"Met de introductie van de TomTom Start hebben wij weer een stap verder gezet in de toegankelijkheid van navigatieoplossingen. We hebben dit apparaat gemakkelijk in gebruik, toegankelijk en betaalbaar gemaakt, zonder concessies te doen aan de techniek die voor bestuurders altijd de snelste route vindt," zegt Corinne Vigreux, Managing Director bij TomTom. "De TomTom Start, die verkrijgbaar is in zes stijlvolle kleuren *, is voorzien van de unieke, innovatieve oplossingen IQ RoutesTM en Map ShareTM technology."
IQ Routes technologie berekent voor gebruikers de snelste route op elk moment van de dag, met nauwkeurige reistijden. TomTom heeft een database van meer dan 800 miljard snelheidsprofielen uit de hele wereld verwerkt in de kaarten van het apparaat. Gebruikers zijn zo waar ze ook zijn altijd verzekerd van slimme routeplanning. Het apparaat is ook voorzien van TomTom’s Map Share technologie waarmee gebruikers zelf wijzigingen in de kaarten kunnen aanbrengen. Daarnaast profiteren TomTom-gebruikers ook zelf van  de gratis duizenden kaartcorrecties die dagelijks worden gedeeld.
Het vereenvoudigde menu geeft de gebruiker eenvoudig toegang tot de database met flitslocaties en duizenden nuttige plaatsen die al op het apparaat zijn geïnstalleerd.
Gebruikers die hun apparaat een nog persoonlijker tintje willen geven, kunnen met behulp van de TomTom HOME desktop software een ruim aanbod aan content downloaden, zoals opstartschermen en een hele reeks speciale stemmen.
De TomTom Start standard edition is in de detailhandel verkrijgbaar in zwart-wit (alleen EU-kaart) voor Є 129 met een regionale kaart en Є149 met een Europese kaart. Verwisselbare covers (StartSkins) zijn verkrijgbaar via www.tomtom.com/startskins én in de detailhandel voor slechts €14.95 per kleur.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs