Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Centric en InterSystems samen in zorgtoepassingen

27 oktober 2009 - 13:22ActueelInnovatie & TransformatieCentricIntersystems
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Centric Healthcare Solutions is een samenwerking aangegaan met InterSystems Benelux voor het ontwikkelen van innovatieve IT-oplossingen voor de zorgsector. Centric breidt hiermee de dienstverlening naar haar klanten uit met de InterSystems-technologie, die werelwijd veelvuldig wordt toegepast voor het vervaardigen van een platform voor geïntegreerde gezondheidszorg.

Door de samenwerking met Centric krijgt InterSystems veel sneller inzicht in de wensen van Nederlandse zorginstellingen over hun informatiehuishouding. Omgekeerd krijgt Centric gemakkelijker toegang tot direct inzetbare technologie, die zowel de prestaties als de functionaliteit van bestaande applicaties laat toenemen. InterSystems levert naast het relationele en tevens objectgeoriënteerde databasesysteem Caché, ook het integratiehulpmiddel Ensemble en de businessintelligence-oplossing DeepSee. Ensemble speelt een cruciale rol binnen de ICT-ondersteuning bij organisaties. Het is een veelzijdig en uiterst betrouwbaar platform voor het verbinden van mensen, processen en applicaties binnen en tussen organisaties in de gezondheidszorg. Het helpt ziekenhuizen om hun toepassingen en processen snel te integreren en zorgverleners om vitale informatie te delen. Centric ondersteunt haar eindgebruikers op het gebied van implementatie, inrichting, en beheer en realiseert webservices die uiteenlopende applicaties .naadloos met elkaar verbinden.

Met de komst van onder meer het landelijke Elektronische patiëntendossier (EPD) en de noodzakelijke efficiencyverbeteringen bij de zorgverleners, vormt de zorgsector de komende jaren een interessant aandachtsgebied voor IT-bedrijven. André Proost, directeur Centric Healthcare Solutions: "InterSystems is wereldwijd betrokken bij de opzet van EPD’s. Haar vernieuwende technologieën bieden een snelle methode om (EPD’s) aan te maken en te integreren. Centric beschikt over veel kennis van de primaire bedrijfsprocessen in de zorgsector en heeft zich daarmee ontwikkeld tot een unieke sparringpartner voor ziekenhuizen, thuiszorgorganisaties en geestelijke gezondheidsinstellingen. Door bundeling van onze expertise kunnen we de positie van beide organisaties op de Nederlandse zorgmarkt versterken."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Awareness

    De noodzaak van OT-cybersecurity en de...

    ‘Wat je niet weet, kan het meeste zeer doen’ De Europese Unie scherpt de cyberwetgeving stevig aan. Met de nieuwe...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Innovatie & Transformatie

    Hulde aan de winnaars van de Computable Awards 2025

    Overheid

    ‘Nederlandse Digitaliseringsstrategie gaat zeker één miljard per jaar kosten’

    Innovatie & Transformatie

    Europa, laat je niet opnieuw gijzelen door technologie

    Overname
    Innovatie & Transformatie

    Kort: ChatGPT maakt zich er te gemakkelijk vanaf, grote overname Vertiv (en meer)

    Data & AI

    Banken zetten in op ai-agenten, maar echte doorbraak blijft uit

    Innovatie & Transformatie

    EZ ondersteunt 11 onderzoeksprojecten met 105 miljoen euro

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs