Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Webroot groeit hard in EMEA

04 november 2009 - 11:53ActueelSecurity & AwarenessWebroot

Webroot, een toonaangevende leverancier van internetbeveiliging aan consument, bedrijfsleven en het MKB, rapporteert 180% stijging van de verkoop, en een groeiende vraag naar Web- en E-mail Security-as-a-Service in EMEA.

Aangewakkerd door het enorme succes van haar 100% channel aanpak, het succesvolle partner programma en een groot aantal nieuwe en geavanceerde Web- en E-mail Security diensten, was het afgelopen kwartaal het beste ooit voor Webroot’s EMEA Enterprise Business Unit.

Mark Tickle, Managing Director van de EMEA Enterprise Business Unit: `Ons laatste kwartaal was erg goed, met een stijging van het aantal nieuwe klanten van meer dan 180%, ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dat is niet verrassend, omdat we een piek in de vraag naar web-based security oplossingen hebben gezien.

Onderzoek heeft aangetoond dat 85% van de malware wordt verspreid via het internet.
Zo is er onlangs speciale malware ontwikkeld die zich speciaal richt op gebruikers van sociale netwerksites, zoals Facebook, LinkedIn en Twitter – deze sites worden vaak bezocht vanaf bedrijfslocaties. Tegen dit soort nieuwe bedreigingen levert Webroot geavanceerde Web Security oplossingen die eenvoudig in gebruik zijn, en kosteneffectieve, uitgebreide en betrouwbare bescherming bieden tegen bestaande en toekomstige bedreigingen.":.

Het succes van Webroot kan grotendeels worden toegeschreven aan haar Channel benadering. Het Channel Edge Partner Program is een uitgebreid programma dat partners een combinatie biedt van uitgebreide training tools, ROI-gedreven marketing materiaal, en superieure technische- en verkoop-ondersteuning.

De technologische verbeteringen in Webroot`s Web Security Service en E-mail Security Service van dit jaar hebben bijgedragen aan de indrukwekkende groei van Webroot in EMEADeze verbeteringen zijn onder andere websurf-quota voor het beperken van Internetgebruik en een nieuwe policy-based e-mail encryptie dienst voor beveiliging van vertrouwelijke e-mail.

Tickle sluit af, `Hoewel we erg blij zijn met het enorme succes van de producten en programma’s van Webroot, weten we ook dat de verspreiding van malware alleen maar verder groeit, en dat de gebruikte technieken alleen maar geavanceerder worden. Onze klanten eisen bescherming tegen steeds meer geavanceerde bedreigingen, en we moeten nieuwe technologieën blijven ontwikkelen om hen te beschermen.`

Vanuit haar vestiging in Leidschendam wordt de groei van Webroot in de BeNeLux vormgegeven. De komende maanden zal het verkoop team verder worden versterkt, en zal met het Channel Edge Partner Program het kanaal sterk worden uitgebreid.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging van AI in de praktijk

    AI is hot, maar de praktijk binnen grote organisaties blijkt weerbarstig. Stop met brandjes blussen; zo schaal en beveilig je met succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder

    Partnerartikel
    AdvertorialCloud & Infrastructuur

    Hybride cloud: belofte of valkuil?

    Pieter de Haer, Portfoliomanager Previder De hybride cloud is de belofte van dit moment. Organisaties zien een model voor zich...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Ransomware data opslag
    AchtergrondSecurity & Awareness

    Ransomware in de zorg, hoe gaat Eurofins om met Nederlandse data?

    NIS 2
    ActueelSecurity & Awareness

    Tweede Kamer kritisch op NIS2-wetgeving

    Cybersec
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersec Netherlands 2025: resilience, soevereiniteit en ai als drijvende krachten

    [Afbeelding: Sergey Nivens/Shutterstock.com]
    ActueelData & AI

    Kort: GPUGate is complexe cyberaanval op it-sector, Copilot valt tegen (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelSecurity & Awareness

    Cybersecurity is business

    OpinieSecurity & Awareness

    Veelzijdige cyberaanvallen vereisen uniforme verdediging

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs