Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

EMC Documentum gaat voor grote partners

08 december 2009 - 12:533 minuten leestijdActueelCloud & InfrastructuurDell EMC

EMC Documentum, leverancier van enterprise content management software (ecm), wil meer indirect verkopen met een beperkter aantal partners. Deze partners mogen wel wat groter in omvang worden en meer ervaren mensen aantrekken. Zo kunnen ze grotere projecten scoren en zorgen voor een goede dienstverlening, zoals in de overheid en financiële dienstverlening.

EMC Documentum ziet veel verder veel kansen in de ondersteuning van Windows omgevingen zoals SharePoint, Exchange en SQL. Om partners te trainen en te specialiseren komt er begin 2010 een ´content management speciality track.´ Daarnaast heeft de leverancier tal van nieuwe producten aangekondigd die werken met Documentum software eenvoudiger moet maken.

Dit zeggen diverse managers van EMC Documentum op de Europese conferentie Momentum Europe 2010, dat onlangs in Athene werd gehouden . Mike Kan, alliantiebaas van EMC Documentum EMEA, zegt dat EMC Documentum in de markt verder doorgroeit. Onder andere door het toenemend gebruik van Microsoft SharePoint. ‘EMC Documentum biedt daaronder oplossingen voor archivering en andere ecm-functies zoals meta content en record management. EMC wil dat partners meer diensten verlenen aan bedrijven, met name gericht op professionele gebruikers binnen organisaties die veel gebruik maken van Windows gebaseerde software zoals Word, Excel en SharePoint. Daar hebben deze partners dan wel de vereiste capabilities voor nodig. ‘

Het valt Kan op dat in Nederland maar een paar grote partners zijn, zoals Capgemini, Unisys, Atos Origin en Accenture. Daarnaast zijn er heel veel zzp´ers die diensten aanbieden. Verder is in Nederland distributeur Avnet actief met de distributie van de Captiva scanning software van EMC Documentum. Kan ziet het liefst dat grote partners met vast personeel en goed opgeleide service teams de grote klanten blijven bedienen. ‘Uitgebreide projecten bij grote banken, zoals ABN Amro, vragen om grote service teams. Om partners in staat te stellen zich te specialiseren komt er begin 2010 een ´content management speciality track´, aldus Kan. Deze specialisatie valt onder EMC Velocity partnerprogramma.’

Hans Timmerman, cto van EMC Nederland, beaamt de uitspraken van Kan dat er het liefst zaken worden gedaan met grotere partners die veel eigen mensen in dienst hebben. ‘Onze partners zijn het voorfront van onze klanten die goed en consistent bediend moeten worden, dat doen we het liefst met partners die minimaal dertig mensen in dient hebben. Er zijn in Nederland nu veel zzp´ers op dit gebied actief en die zijn niet allemaal individueel te controleren en te managen.’

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Dashboard Rekenkamer biedt blik op overheid, Xebia sluit Europees pact met OVHcloud (en meer)

    10 regels voor ot
    Cloud & Infrastructuur

    10 vragen over de regels voor OT 

    DeepL
    Data & AI

    Duitse DeepL stapt over naar AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Equinix maakt scholieren warm voor datacenters, Paul Brainerd overleden (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    ASML sleept megadeal SK Hynix binnen

    Cloud & Infrastructuur

    Dertig jaar na de eerste robuuste CF-25 is er de Panasonic Toughbook 56  

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs