Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

CommVault Simpana 8 Microsoft Windows Server 2008 R2 gecertificeerd

16 december 2009 - 15:00ActueelCloud & InfrastructuurCommVault

CommVault heeft de certificering voor Windows Server 2008 R2 afgerond. Hiermee is de CommVault Simpana-software volledig interoperabel met de serversoftware van Microsoft en met Microsoft Windows 7.

CommVault heeft Simpana geoptimaliseerd voor gebruik met Windows Server 2008 R2. Met het oog daarop bevat de software nieuwe virtualisatietools, web-resources, nieuwe uitbreidingen voor beheer en Windows 7-integratiemogelijkheden. Simpana ondersteunt daarnaast Windows 7. Daardoor zijn desktopupgrades makkelijker uit te voeren en beschikken klanten over snellere toegang tot het nieuwe besturingssysteem van Microsoft. CommVault ondersteunt Microsoft zo in zijn streven om IT-kosten te verlagen en serviceniveaus te verhogen.

CommVault gaat uit van een zogenaamde Singular Information Management-benadering. Daarbij staan een holistische aanpak van het datamanagement en volledige integratie met Microsoft-applicaties centraal. Zo is er integratie met onder meer Microsoft Exchange Server, Microsoft SQL Server en Microsoft Office SharePoint.

De software van CommVault biedt een uitbreidbare set van applicatiemodules voor onder meer Back-up, Archive, Replication, Resource Management en Search. Al deze mogelijkheden zijn ontwikkeld op basis van één Windows-code. Hierdoor is het beheer te vereenvoudigen en de overall efficiency te verbeteren. De Simpana-software maakt tevens gebruik van een geoptimaliseerde 64-bit architectuur die goed aansluit bij Microsoft-omgevingen met verschillende applicaties, zoals Windows Exchange en SharePoint. De software is versieonafhankelijk, waardoor nieuwe installaties van, en upgrades naar Windows Server 2008 R2 en Windows 7 makkelijk en snel te realiseren zijn.

"CommVault volgt de nieuwste versies van de Microsoft-server- en Microsoft-client-besturingssystemen op de voet, waardoor naadloze integratie met de Simpana-datamanagementsoftware mogelijk is", zegt Randy DeMeno, Chief Microsoft Evangelist van CommVault. "Wij streven ernaar om steeds als een van de eerste partners klaar te zijn met testen en certificeren. Daardoor kunnen Microsoft-klanten onmiddellijk profiteren van de nieuwste mogelijkheden en functionaliteit van Microsoft."

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Nederlandse hightech-sector sluit Japanse deals

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Kort: Nieuw kantoor Salesforce NL, videobellers in problemen, overheid omarmt ai-agents, 40 mln. voor defensie-tech Keen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Google vergroot soevereiniteit-opties van clouddiensten

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Google Cloud verzekert klanten: Amerikaanse afkomst belemmert data-soevereiniteit niet

    ActueelCarrière

    Kort: Atos benoemt Benelux-hoofd ai-tak, Eset-rapport, Sioux naar Singapore, Dell vernieuwt AI Factory

    deal overeenkomst partner samenwerking akkoord
    ActueelCarrière

    Bonden akkoord met nieuwe ICK-cao 2025-2026

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs