Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zesde RevitUsers-dag: breed programma en veel bezoekers

17 december 2009 - 11:373 minuten leestijdActueelInnovatie & Transformatie

ICN Solutions heeft ook de zesde editie van de RevitUsers-dag weer tot een gedenkwaardig evenement weten te maken. Niet alleen qua onderwerpen, die dit jaar nog meer dan andere jaren uiteenliepen van gebruikerstoepassingen tot presentaties over uitwisselingstandaarden en BIM, maar zeker ook qua bezoekersaantal: voor het eerst in de geschiedenis van de RevitUsers-dag is de grens van 100 bezoekers gepasseerd.

De ochtend begon met een demonstratie door ICN Solutions van de 3B Werkmethodiek voor Autodesk Revit. Deze werd zeer goed werd ontvangen en resulteerde in een goed vraaggesprek tussen de specialisten en gebruikers. De 3B Werkmethodiek werd gepresenteerd als de enige werkmethode voor Autodesk Revit. De bezoekers, die de 3B Werkmethodiek vaak bleken te beschouwen als een bouwkundige elementenbibliotheek, waren verbaasd over het totaalconcept van de werkmethode. Dit concept bevat naast een Nederlands/Belgische elementenbibliotheek, een volledig begeleidingstraject en de inrichting van de bureaustandaarden een Nederlandstalig BIM-handboek dat iedere stap in het bouwen van een bouwkundige bibliotheek beschrijft.

Het middagprogramma werd geopend door Leon van Berlo van TNO, die een presentatie gaf over BIM en uitwisselingsstandaarden. Aansluitend werd de praktische kant van het werken met Autodesk Revit en nieuwe features voor subscription-klanten toegelicht door Remy van den Bor en Patricia van Leeuwen. Bjorn Keulemans lichtte vervolgens een tip van de sluier op over de 3B Brandmodule, een nieuwe Revit-module die de brandveiligheid en de informatiestroom van een 3D ontwerp in vroege fase inzichtelijk maakt.

Na een korte pauze werden de Users uitgedaagd om zelf actief deel te nemen aan de dag. Ze kregen tijdens de praktijksessies bovendien de mogelijkheid om de specialisten die achter een workstation zaten met hun vragen te bestoken. Bovendien waren er partnes van RevitUsers aanwezig voor productdemonstraties, zoals ICN Solutions, Xatrax, Brink Groep, Kraan Bouwcomputing, NPQ CAD Solutions, Sihl, Vandersanden en Caprice steenfabriek.

De dag werd centraal afgesloten met een presentatie van John van Rijn van Grontmij, die in zijn verhaal het belang benadrukte van een goede uitwisselingstandaard, dit om echt volgens het BIM-principe te kunnen werken. Ten slotte was er een rondleiding door de Bavaria Brouwerij met aansluitend de mogelijkheid tot bierproeven.

Roy Steenbakkers van ICN Solutions over de dag: "We kunnen concluderen dat de dag als zeer positief wordt ervaren en beoordeeld. Natuurlijk zijn er ook een paar aandachtspuntjes voor de volgende RevitUsers-dag maar iedere keer wordt het event professioneler en grootser. En dat geldt trouwens ook voor het forum zelf: we hebben tijdens de RevitUsers-dag het duizendste forumlid mogen verwelkomen. Daarmee zijn we officieel het grootste Revit-gebruikersforum van de Benelux."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    OpinieCarrière

    Van reactief naar voorspellend: waarom scenario-management onmisbaar wordt

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Zo transformeren de 10 beste organisaties digitaal!

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Vlaams minister-president Diependaele opende Cybersec Europe

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Deze 10 digitale innovaties zijn het beste!

    OpinieInnovatie & Transformatie

    Veiligheid en efficiëntie in logistieke sector in balans dankzij tech

    Standards standaarden
    ActueelData & AI

    ‘Standaarden-organisaties moeten aan de bak’

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs