Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

SAP kwalificeert template van Dimensys

18 december 2009 - 12:01ActueelWerkplek & BeheerSAP

De Prefab-SAP oplossing van Dimensys Business Solutions is opnieuw gekwalificeerd door SAP. De herkwalificatie vond plaats op het hoofdkantoor van de Oskomera Group in Deurne, waar Dimensys haar Prefab-SAP oplossing in juni succesvol live bracht.

SAP onderwerpt alle templates die haar partners op basis van SAP Business All-in-One ontwerpen ieder jaar aan een strenge kwalificatieprocedure. Daarvoor vinden onder meer uitgebreide gesprekken bij klanten die de oplossing toepassen plaats.Tijdens het bezoek aan de Oskomera Group werd de kwaliteit van de oplossing door zowel de klant als SAP bevestigd.

Stefan Rink, ICT Manager bij Oskomera, benadrukt tevens de expertise van Dimensys op het gebied van SAP en projectgestuurde organisaties zoals Oskomera. "Alle fasen die voor en tijdens het implementatieproces de revue zijn gepasseerd, hebben we in gezamenlijkheid nogmaals doorlopen tijdens de kwalificatie. Ik vind het belangrijk dat SAP zoveel waarde hecht aan de kwaliteit van de oplossingen van haar partners en de afstemming daarvan op de oplossingen van SAP zelf. In ons specifieke geval zijn we met Prefab-SAP in staat onze projecten beter te beheersen en verwachten we een jaarlijkse besparing te realiseren van 2,5 miljoen euro."

Bob van der Linden, Sales Manager bij Dimensys Business Solutions: "We zijn trots op het feit dat onze oplossing ook dit jaar weer aan de strenge kwaliteitseisen van SAP voldoet. Met Prefab-SAP – een totaaloplossing voor projectmatig werkende en serviceverlenende organisaties – heeft de Oskomera Group het gewenste platform waarmee zij haar bedrijfsprocessen optimaal ondersteunt. Door het gebruik van Prefab-SAP wordt tevens een efficiënte werkwijze en substantiële foutreductie gerealiseerd. Dat Oskomera en andere klanten dit daadwerkelijk ervaren stemt ons meer dan tevreden."

Rinse Tamsma, Director Small & Medium Enterprises bij SAP Nederland: "Prefab-SAP op basis van SAP Business All-in-One is een hele mooie oplossing die perfect aansluit op de wensen van projectgestuurde organisaties die in verschillende landen actief zijn. Deze kwalificatie is volledig verdiend en is een teken van vertrouwen voor huidige en toekomstige klanten die deze oplossing van Dimensys willen inzetten."

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitalisering die zorg versterkt

    Hoe is de zorg voorbereid op de toekomst, met een hoofdrol voor cloud en connectiviteit?

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Toekomst van IT-talent. Een nieuw tijdperk

    Wat vraagt veranderende technologie van IT-talent? De route van skills naar succes.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    Cegeka

    Ammar Alkhatib (Cyber Security Advisor, Cegeka)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Duurzamer, veiliger én voordeliger rijden bij Bouw Logistics Services (Bouw Logistics Services en Prometheus Informatics)
    Pijl naar rechts icoon

    Prometheus Informatics B.V.

    Sturen op duurzaamheidsdoelstellingen bij Rabelink Logistics (Rabelink Logistics en Prometheus Informatics)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    inQdo

    Partnerartikel
    Cloud & Infrastructuur

    Cloud is volwassen, de advisering nog...

    Cloud is volwassen geworden, maar de belofte is voor veel organisaties nog niet ingelost: complexiteit neemt toe, kosten vallen tegen en onafhankelijk advies is schaarser dan het lijkt. Cloudspecialist inQdo...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Overheid

    Groen licht voor moderne Archiefwet

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Nog geen stroom in NorthC-datacenter, campagne EZK over noodvoorzieningen (en meer)

    Security & Awareness

    Waarom wachtwoorden hun houdbaarheidsdatum voorbij zijn

    printer cartridge
    Werkplek & Beheer

    Afgerond hoekje beslissend in jarenlange strijd tussen HP en 123inkt

    Innovatie & Transformatie

    Schaeffler wint Hermes Award 2026 voor hulp­plat­form humanoïde robots

    Cloud & Infrastructuur

    Sharp bundelt Europese it-activiteiten in divisie Sharp DX

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs