Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Centric investeert 9,7 miljoen in Oranjewoud

08 januari 2010 - 10:45ActueelInnovatie & TransformatieCentric
Diederik Toet
Diederik Toet

Ict-dienstverlener Centric vergroot zijn aandeel in dochterbedrijf Oranjewoud. Het bedrijf koopt voor 4,85 euro per stuk twee miljoen nieuwe aandelen in dat beursgenoteerde ingenieursbureau. In totaal bedraagt de investering daarmee 9,7 miljoen euro. Door de transactie verwerft Centric bijna 91 procent van de aandelen in Oranjewoud. Dat was tot dusver 89,9 procent.

Oranjewoud geeft nieuwe aandelen uit voor de versterking van zijn eigen vermogen en de financiering van acquisities. Het ingenieursbureau rondde op 6 januari 2010 de aankoop van een meerderheidsbelang in kunstgrasspecialist J&E Sports af.

Aandeelhouder

De Twentse ondernemer Gerard Sanderink is via zijn administratiekantoor enig aandeelhouder in ict-bedrijf Centric en heeft op deze manier dus bijna 91 procent van ingenieursbureau Oranjewoud in handen. Andere aandeelhouders zijn privépersonen, laat een woordvoerder weten.

Centric kocht het ingenieursbureau in 2005. Daarmee wilde de ict-dienstverlener een positie verwerven op de markt van advies- en ingenieursbureaus in Nederland en België. In hetzelfde jaar nam Centric de financiële dienstverlener Finace over.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Centric ziet winst in 2009 fors dalen

    13 reacties op “Centric investeert 9,7 miljoen in Oranjewoud”

    « Oudere reacties
    1. Een tevreden Centric-medewerker schreef:
      22 januari 2010 om 15:17

      Erg jammer, sommige van deze reacties. Het Sanderink-bashen is mijns inziens achterhaald. Zijn daadkracht, lef en inzicht overtreffen met gemak hetgeen ik de afgelopen jaren op RvB niveau in ICT-land ben tegengekomen. De strategische stabiliteit, het gebrek aan arrogantie en verdere poeha & blabla, tonen zich waardevol in deze moeilijke marktomstandigheden.

      Als je niet marktconform beloond wordt, zal daar vast een reden voor zijn. Wellicht goed bij jezelf te rade te gaan. Het staat eenieder vrij Centric te verlaten en zogenaamd beoogde marktconforme salaris nastreven.

      Ik ben benieuwd of de anonieme Centric medewerkers alhier, hun ongenoegen ook intern, al dan niet rechtstreeks aan Sanderink, (durven) laten blijken. Of regeert de angst? Wie veel vraagt moet zelf ook kunnen leveren.

      Login om te reageren
    2. bill gates schreef:
      25 januari 2010 om 07:51

      Centric is het gierigste bedrijf in nederland

      Zo worden mensen rijk door mensen te belazeren door ze een laag loon te geven.

      Zogenaamd crisis weer iets om mensen te belazeren door het op de economische crisis te schuiven. mensen belazeren kunnen ze heel goed. alsof die mensen geen last van crisis hebben. die mensen hebben juist geen geld en last van crisis centric niet. CENTRIC IS EEN SLUWE VOS.

      Login om te reageren
    3. Marcel schreef:
      25 januari 2010 om 08:34

      Indien je denkt dat je met je combinatie van skills ergens anders meer kan verdienen en/of leuker werk kan krijgen, doe het dan! Maar ga niet in een berustende slachtofferrol zitten klagen.

      Maar bijkbaar willen de klagers toch niet weg, dus zijn ze onzeker over hun vaardigheden?

      Login om te reageren
    « Oudere reacties

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs