Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Google Apps uitgebreid

13 januari 2010 - 00:59ActueelSoftware & DevelopmentGoogle
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Google Apps wordt uitgebreid met de mogelijkheid ieder bestandstype te uploaden en delen via Google Docs. In de komende weken wordt deze functionaliteit toegankelijk gemaakt voor alle Google Docs-gebruikers.

In combinatie met de gedeelde mappen binnen Google Docs, biedt upload-functionaliteit voor alle bestandstypen een eenvoudige manier bestanden te delen met vrienden en samen te werken met collega’s en externe partijen. In plaats van het verzenden van bijlagen via e-mail, worden bestanden naar een map geupload en gedeeld. Vervolgens kan iedereen die geautoriseerd is de documenten bekijken. Hierbij is te denken aan CAD-, Adobe Photoshop- en HTML-bestanden. Zo kunnen architecten bijvoorbeeld eenvoudig tekeningen delen met bouwbedrijven of fotografen beeldmateriaal laten zien aan hun klanten.

Iedere gebruiker krijgt 1GB opslagcapaciteit voor bestanden die niet zijn geconverteerd naar een Google Doc. Maximale grootte van een bestand dat kan worden geupload is 250MB. Consumenten kunnen extra opslagcapaciteit kopen voor 0,25 dollarcent per GB, per jaar. In de komende maanden kunnen zakelijke gebruikers van de Google Apps Premier Edition extra opslagcapaciteit kopen voor 3 euro per GB, per jaar.

Meerdere bestanden uploaden
Gebruikers van Google Apps Premier Edition kunnen ook de Google Documents List Data API toepassen om tegelijkertijd meerdere bestanden te uploaden. Daarnaast zijn applicaties van derden beschikbaar voor het synchroniseren en migreren van bestanden naar Google Docs. Voorbeelden hiervan zijn Memeo Connect for Google Apps, Syncplicity of Manymoon.

Met Google Docs kan vanaf iedere plek snel en eenvoudig gezocht worden naar bestanden en hebben gebruikers altijd en overal de beschikking over de juiste en meest recente informatie. Google Docs is toegankelijk vanaf iedere computer met internet. Hierdoor is voor zakelijke gebruikers geen verbinding met het interne kantoornetwerk vereist om toegang te krijgen tot documenten. Ook is het niet nodig bestanden die je elders wilt gebruiken naar jezelf te mailen of op een memory stick te zetten.

 

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Eén reactie op “Google Apps uitgebreid”

    1. Bart Ensink schreef:
      14 januari 2010 om 08:40

      Een zeer sterke upgrade naar mijn mening. Google maakt het nu voor elke MKB onderneming eigenlijk mogelijk om hun werknemers over te zetten. Bovendien is de storage erg goedkoop.
      Onze klanten zijn er in ieder geval erg positief over, de weg naar meer kostenbesparing en gebruikersvrijheid is duidelijk.

      Bart Ensink – caase.com

      Login om te reageren

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    AI data-analyse business consultancy
    ActueelData & AI

    Kort: Nieuwe ai-oplossingen van Netsuite en Xebia, data-analyse voor wielersport (en meer)

    Failliet
    ActueelCarrière

    Ex-Rodeo-topman Pieter Vos persoonlijk failliet na bewezen miljoenenfraude

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Tech Tribes laat oog vallen op OpenValue Group

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Heel veel medische apparatuur cyber-onveilig, 5 miljoen voor R&D (en meer)

    Unit4, De Musketier, Veenendaal
    ActueelSoftware & Development

    Unit4 volgend jaar mogelijk in de etalage

    Onderwijs Tech
    ActueelOnderwijs

    Kort: Edtech Workspace naar Jaarbeurs, Skinvision haalt hoogste certificering binnen (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs