Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Tinx-IT en Mindstretch kondigen strategische samenwerking aan op het gebied van Magento Commerce en Microsoft Dynamics NAV

18 januari 2010 - 08:59ActueelInnovatie & TransformatieMicrosoft
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Microsoft Dynamics NAV specialist Tinx-IT en Magento Commerce specialist Mindstretch kondigen een strategische samenwerking aan. Beide bedrijven hebben besloten nauw samen te werken op het gebied van e-commerce en ERP.

Met Microsoft Dynamics NAV stroomlijnt u al uw bedrijfsprocessen – projecten, financiën, productie, distributie en servicemanagement. Door de integratie tussen Magento Enterprise en Dynamics NAV kunnen klanten een complete en betaalbare webshop oplossing in gebruik nemen. De integratie bevat synchronisatie van de webshoporders, artikelbestand, klantenbestand en voorraadmutaties.

“Sinds de introductie van Magento Enterprise, noteren wij een toenemende interesse uit het topsegment van de e-business markt. Grote succesvolle e-business organisaties zijn bezig met het migreren van Hybris of Intershop, naar Magento. Hierdoor ontstaat ook een toenemende behoefte aan het integreren van de diverse backend processen met Microsoft Dynamics NAV,” aldus Giséla Timmer, Marketing Manager bij Mindstretch. “De samenwerking met Tinx-IT is hier dan ook een logisch antwoord op.”

Erica Hoekerd, directeur bij Tinx-IT vervolgd: “Door de exclusieve samenwerking met Magento Commerce specialist Mindstretch verwachten wij onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn door het leveren van één totale webshop oplossing. Daarnaast is de uitgebreide kennis van en jarenlange ervaring in Navision en Magento uniek in de markt te noemen.”

Meer over

Microsoft Dynamics

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Over post-quantum security (en waarom je nú moet handelen)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    RIVM moet grip houden op doorontwikkeling Praeventis  

    TNO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    TNO: zonder megaclusters geen nieuwe ASML

    MagazineInnovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Onzekere inkoper

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs