Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Avaya integreert producten Nortel Enterprise

21 januari 2010 - 14:52ActueelCloud & InfrastructuurAvayaNortel
Diederik Toet
Diederik Toet

Netwerkleverancier Avaya integreert de producten van de pas overgenomen branchegenoot Nortel Enterprise in zijn portfolio. Het nieuwe platform Aura vormt de kern van de integratie van de producten voor unified communications en contact centers. De producten die specifiek voor het mkb zijn bedoeld, voegt Avaya samen in de hybride ip-oplossing IP Office. Avaya-directeur Chris de Jongh legt uit welke gevolgen dit voor het portfolio heeft.

‘Het allerbelangrijkste is dat wij bestaande en nieuwe klanten van ons en van Nortel Enterprise nog lang blijven ondersteunen met hun huidige netwerkproducten’, zegt hij. ‘We hebben duizenden klanten in de Benelux en die blijven we voorzien van support en upgrades.’ Het nieuwe Avaya kent vier productonderdelen, vertelt de landendirecteur: unified communications (UC), contact center, communicatietechnologie voor mkb en dataproducten.

Unified communications en contact centers

Chris de Jongh, managing director Avaya BeneluxDe producten voor UC, ofwel het integreren van diverse communicatiekanalen in één systeem, krijgen een upgrademogelijkheid naar het platform Aura. Aura is gebaseerd op het transparante SIP-protocol, dat makkelijk met andere systemen praat en waarop eenvoudig applicaties kunnen worden gezet. Bovendien voegt Avaya Nortels ontwikkelomgeving ACE toe aan Aura. ACE gebruikt service-oriented architecture (soa) en webdiensten.

Het nieuwe platform Aura vormt ook de basis voor nieuwe producten voor contact centers. In juli 2010 introduceert Avaya op Aura het zogenoemde Next Generation Contact Center, al blijven bestaande producten volgens De Jongh gehandhaafd.

Mkb en data

De verschillende producten voor het mkb, zoals Nortel BCM en Norstar en Avaya Partner en IP Office, worden uiteindelijk samengevoegd in IP Office. Bovendien krijgt dit mkb-product functionaliteiten voor Nortel-telefoontoestellen.

De dataproducten van Nortel vormen de basis voor het dataportfolio van Avaya. Avaya had tot dusver slechts enkele dataproducten die onder merknaam van andere hardwarefabrikanten (‘OEM’) werden gebruikt. ‘Wij gaan nu druk aan de slag met ons nieuwe dataportfolio’, besluit De Jongh.

 

Meer over

NetwerkbeheerNetwerkenVoIP

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    De toekomst van serverbeheer. Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging.

    Computable.nl

    Ontdek hoe je de kracht van private cloud kunt ontgrendelen

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Een echte geïntegreerde AI oplossing

    Efficiëntie door een geïntegreerde AI oplossing met Mobile XL Mobile XL helpt organisaties bij het toepassen van AI binnen hun...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Intelligentie naar de rand

    datacenter
    Data & AI

    Kort: CO2-rapporten belemmeren verduurzaming datacenters, Nexperia mag weer (en meer)

    Security & Awareness

    Siam in de praktijk: 4 valkuilen (én oplossingen)

    Overname M&A
    Security & Awareness

    Kort: Weer diverse overnames, Zander Labs wint Tech Fast 50 (en meer)

    KPN Datacenter, 1 A. Hofmanweg, Haarlem
    Innovatie & Transformatie

    KPN investeert tot 2030 vijf miljard in digitale infrastructuur

    Cloud & Infrastructuur

    Ndr-specialist ExtraHop komt naar Benelux

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs