Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Atos vervangt Getronics bij werkplekken Stork

27 januari 2010 - 09:09ActueelWerkplek & BeheerAtosGetronics
Rian van Heur
Rian van Heur

Stork Industry Services, een dochteronderneming van technologieconcern Stork, heeft een contract gesloten met ict-dienstverlener Atos Origin voor het beheer van zijn werkplekken. Het contract heeft een looptijd van vijf jaar. De waarde ervan maken de bedrijven niet bekend. Tot oktober 2009 verzorgde ict-dienstverlener Getronics het beheer van de werkplekken van de Stork-dochter.

Atos Origin wordt verantwoordelijk voor het beheer van 1800 werkplekken van de vierduizend die Stork totaal heeft. De verwachting is dat dit aantal in de loop van de tijd groter wordt. ‘Stork Industry Services is onderdeel van Stork Technical Services. Verwacht wordt dat dit onderdeel gaat groeien, niet alleen in de Benelux, maar ook in Europa. Atos Origin groeit hierin mee met het aantal werkplekken dat het gaat beheren', zegt een woordvoerder van de ict-dienstverlener. De dienstverlener wordt ook verantwoordelijk voor het beheer van de serveromgeving.

Uniforme desktops

Het technologieconcern werkt wereldwijd met een uniforme desktops. Volgens Stork-cio André Haket sloot de oplossing ‘Adaptive Workplace van de ict-dienstverlener het beste op deze strategie aan. ‘Atos Origin biedt de beste oplossing op het gebied van flexibiliteit, pragmatisme en transparantie.'

De Stork-dochter sloot in 2003 een vijfjarig contract met ict-dienstverlener Getronics. Het ging om een contract voor het beheer van 1300 werkplekken. Het contract had een waarde van tien miljoen euro. Getronics verzorgde in 2009 ook het beheer van de werkplekken van Stork. In 2009 tekende Atos Origin het contract met het technológieconcern.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    Computable.nl
    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Stork pakt wereldwijde intranet aan

    Computable.nl
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Getronics krijgt werkplekbeheer Stork

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Getronics levert online werkplek TNT Post

    Computable.nl
    ActueelData & AI

    Infor implementeert ERP LN bij Stork

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Accare besteedt beheer uit aan Atos Origin

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs