Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Gemeente Lelystad kiest Inter Access als leverancier van IT-diensten

15 februari 2010 - 13:05ActueelWerkplek & BeheerSLTN

De gemeente Lelystad kiest na een aanbesteding voor Inter Access als leverancier van IT-diensten. De gemeente heeft daartoe een raamovereenkomst gesloten met Inter Access voor twee jaar. De overeenkomst kan daarna twee keer met een jaar verlengd worden.

De gemeente Lelystad staat aan de vooravond van een aantal grote, innovatieve ontwikkelingen. Zo heeft de gemeente voor het ontwikkelen van nieuwe en veranderende dienstverlening aan de burger het overheidsconcept ‘Gemeente heeft Antwoord’ omarmd. Hiermee kan een burger via verschillende kanalen – e-mail, internet, loket of telefoon – diensten afnemen van een gemeente. Daarnaast heeft Lelystad Het Nieuwe Werken gekozen als uitgangspunt voor de kantoorautomatisering. Bij Het Nieuwe Werken hebben medewerkers in een organisatie ongeacht tijd, plaats of technisch hulpmiddel toegang tot bedrijfsinformatie.

Om deze twee kernontwikkelingen te ondersteunen, zijn een krachtige ICT-omgeving en informatiearchitectuur nodig, waarbinnen Lelystad bouwt aan de vernieuwde dienstverlening. De gemeente heeft daar regelmatig tijdelijk expertise voor nodig, onder meer op het gebied van ICT-advies, DMS-ontwikkeling, digitaal werken, project- en ICT-management, helpdeskondersteuning, website-inrichting (CMS), beheer en ontwikkeling, het packagen van applicaties, netwerkbeheer, databasebeheer en telefonieondersteuning. Inter Access gaat de gemeente Lelystad de komende jaren op die terreinen ondersteunen.

"Wij zijn erg blij met de keus van Lelystad voor onze dienstverlening", zegt Michel de Meijer, CEO van Inter Access. "Deze samenwerking onderstreept onze focus op de gemeentemarkt waar momenteel een belangrijke innovatieslag op ICT-gebied plaatsvindt. Wij kijken ernaar uit om de Gemeente Lelystad te ondersteunen bij alle plannen om de dienstverlening te verbeteren en de interne efficiency met behulp van Het Nieuwe Werken te verbeteren."

 

Meer over

Diensten

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Een stortvloed aan ai-tools; ServiceNow drinkt zijn eigen champagne

    Gebouw TU/e
    ActueelCloud & Infrastructuur

    TU/e vervangt vpn en voegt mfa toe na cyberaanval

    Bord van Mediamarkt
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Mediamarkt licht ‘onbeperkte’ cloudopslag van eigen telecommerk toe

    ActueelCarrière

    Unica-ceo Andringa: ‘Wij nemen de regiefunctie nog steviger in handen’

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Eerste overname IT Local onder Smizer: Infotune ICT

    ActueelOverheid

    Rijk moet meer vissen uit eigen ict-vijvers

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs