Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Plantronics komt met vier pc-headsets voor multimedia en spraakapplicaties

16 februari 2010 - 13:00ActueelWerkplek & BeheerPlantronics

Plantronics, heeft zijn met awards bekroonde familie van .Audio pc-headsets uitgebreid met vier nieuwe wideband modellen. De nieuwe headsets bevatten high-performance digital signal processing (DSP) technology voor ongeëvenaarde audiokwaliteit tijdens het luisteren naar muziek, het gamen en het voeren van gesprekken via de pc.

De serie bestaat uit de Plantronics .Audio 476 DSP, de Plantronics .Audio 646 DSP, de Plantronics .Audio 626 DSP en de nieuwe versie van de .Audio 655 DSP. De headsets zijn ideaal voor podcasts en pc-gesprekken via diensten waaronder Skype 4.0 Super Wideband. Iedere headset heeft een noise-cancelling microfoon met geavanceerde DSP-technologie die samenwerken om omgevingsgeluid op een effectieve manier te elimineren, terwijl het natuurlijke geluid van iemand zijn stem behouden blijft. De headsets ondersteunen allemaal wideband audio en bieden duidelijk, rijk geluid dat het gevoel geeft van een ‘face-to-face-gesprek’.

De nieuwe .Audio headsets bieden tevens stereogeluid tijdens het luisteren naar muziek of het gamen door het combineren van de DSP-technologie met hoogwaardige luidsprekers en een optimale pasvorm.

"We weten dat klanten op zoek zijn naar goede pc audio-ervaringen. Daarom hebben we onze nieuwe .Audio headsets uitgerust met de unieke DSP-technologie, noise-cancelling microfoons en ondersteunen ze wideband," zegt Kristie van den Broek, marketingmanager Benelux bij Plantronics. "We weten ook dat consumenten keuze willen daarom bieden de nieuwe .Audio headsets verschillende draagstijlen, mogelijkheden en prijzen."

Plantronics .Audio 476 DSP – voor onderweg
De Plantronics .Audio 476 DSP is perfect voor iemand die vaak onderweg is en veel reist. Naast het heldere geluid, zodat de beller en de persoon die gebeld wordt duidelijk te verstaan zijn, kan de headset worden opgevouwen tot een bijna plat pakket. De headset heeft een plug-and-play USB-aansluiting en bevat een three-button inline control voor het regelen van het volume en het dempen van de microfoon. De .Audio 476 wordt geleverd met een opbergetui en kost €49,99 inclusief BTW.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Digitale connectiviteit en cybersecurity in de logistiek

    Praktische paper over logistiek in een steeds digitalere wereld

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI Twin – we vervangen geen mens...

    Mobile XL helpt je op weg met je eigen AI Twin Stel je voor een AI Twin, een digitale kopie...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Microsoft jaagt prijzen M365-abonnementen tot 33 procent omhoog

    Cloud & Infrastructuur

    Kort: Evides selecteert Digital Survival Company en KPMG in zee met Databricks (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Lenovo start refurbish-dienst voor bedrijven

    Werkplek & Beheer

    Belastingdienst zet door met Microsoft365: ‘geen Europees alternatief beschikbaar’

    Cloud & Infrastructuur

    Bird begint prijzenslag tegen CM.com

    Cloud & Infrastructuur

    Private 5G groeit uit tot ruggengraat van industriële digitalisering

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs