Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

HAN, TMA en Kivi Niria bundelen krachten

24 februari 2010 - 10:25ActueelCarrièreHAN
Rian van Heur
Rian van Heur

Telecomprofessionals en studenten moeten beter ondersteund worden in hun leer- en werkomgeving. Daartoe werken Telecom Management Association (TMA), de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen (HAN) en het Koninklijk Instituut van Ingenieurs (Kivi Niria) samen. De drie partijen gaan een aantal activiteiten organiseren om hun leden en studenten te ondersteunen, zoals het bieden van stage- en afstudeerplaatsen.

Een andere activiteit is dat de partijen handen en voeten willen geven aan het begrip 'community networking'. ‘De echte innovaties worden niet meer in researchlaboratoria bedacht, maar tijdens min of meer toevallige ontmoetingen op het internet, bijvoorbeeld tijdens bloggen, twitteren of chatsessies', zegt voorzitter Willem de Jager van TMA. Dat gebeurt ook binnen bedrijven. ‘De meer formele vormen van web collaboration zijn daar een goede voedingsbodem voor', zegt De Jager.

De HAN hoopt dat de studenten door de samenwerking meer praktijkervaring opdoen op het telecomvakgebied. ‘Voor onze studenten geldt dat kennis verkrijgen samen moet gaan met het opdoen van relevante vaardigheden binnen het vakgebied, bijvoorbeeld tijdnes stages', zegt directeur Beatrijs Linford van het instituut Engineering van de hogeschool. ‘TMA en Kivi Niria hebben een structuur waarbij hun leden kennis opdoen en uitwisselen en vaardigheden op elkaar trachten over te brengen.'

Ledenbestand verjongen

De drie partijen hopen dat ze door deze samenwerking het ledenbestand van Kivi Niria en TMA kunnen verjongen. Ook willen ze het bestaande aanbod van post-hbo en post-academisch onderwijs beter onder de aandacht brengen van de leden van de ingenieursvereniging, de association en alumni van de hogeschool.

Activiteiten die de drie partijen samen organiseren in 2010 zijn de uitreiking van de Altran-Kivi Niria beste Telecommunicatie Promovendus en de verkiezing van de Calvi-TMA Award. De winnaars van deze prijzen worden bekend gemaakt tijdens het Telecom Business Diner op 10 juni 2010.

Meer over

Telecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    Barco introduceert nieuw vergadersyste...

    Videoconferencing is volledig ingeburgerd in de vergaderzaal. Met ClickShare heeft Barco een oplossing om gemakkelijk en draadloos videovergaderingen te starten...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Ai bij verzekeraar Achmea

    Data & AI

    Ai implementeren? Bij high performers is dit mensenwerk

    Onderwijs

    Spoelstra Spreekt: Onder druk

    Overheid

    NerdVote zet kandidaat-Kamerleden met ict-affiniteit in de schijnwerpers

    Data & AI

    Discovery Museum en CGI presenteren interactieve expo over ai

    Data & AI

    Amazon reorganiseert veertienduizend banen weg

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs