Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Zarafa presenteert nieuwe 6.40 features op CeBIT 2010

26 februari 2010 - 15:55ActueelSoftware & DevelopmentZarafa
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Het Nederlandse groupware bedrijf Zarafa is ook in 2010 op de CeBIT te vinden. Voor het vijfde jaar op rij heeft zij een stand op ’s werelds grootste ICT-vakbeurs die van 2 tot en met 6 maart plaatsvindt in Hannover, Duitsland.

Zarafa, op de CeBIT te vinden in de Open Source Area (hal 2, stand B30), beoogt met deze deelname haar positie binnen de internationale snel groeiende Linux en open source markt verder te versterken.

Zarafa is een van de twee leidende open source alternatieven voor de Microsoft Exchange Server. Op de CeBIT demonstreert zijn dagelijks de nieuwe features van Zarafa’s Collaboration Platform 6.40 zoals geavanceerde tekst-indexering waardoor zelfs zoeken in bijlagen mogelijk wordt, een nieuwe Today View en een verbeterd adresboek.

Op 2 maart 2010, van 12.30 – 12.55 uur, geeft Helmuth Neuberger, CEO van Zarafa Germany GmbH

een presentatie op het CeBIT iX Forum (hall 3, stand G03). Zijn presentatie met de titel ‘Who needs Exchange anyway? gaat in op de onderscheidende punten van Zarafa’s collaboration software zoals de compatibiliteit met vrijwel alle mobiele devices en schaalbaarheid. Helmuth zal ook Zarafa’s plannen voor 2010 toelichten.

Op de stand van Zarafa zijn vele partners te vinden. Premium sponsors Bitbone AG, CatworkX GmbH and Synaptor / Aribyte GmbH demonstreren onder andere integraties. Ook Millenux GmbH, Immedias.IT.GmbH, dbtec networks GmbH, Linudata GmbH geven acte de présence. Andere Duitse partners zoals bijvoorbeeld Univention, Linet, Cape-IT, SEP, s+c ag en Bytemine hebben zelf een stand op de CeBIT of een Zarafa demopunt.

Zarafa wordt onder andere ingezet bij het Octrooicentrum (onderdeel van het ministerie van Economische Zaken) en het St. Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein. Dit zijn twee van de drie, door het ministerie van Economische Zaken aangewezen, koploperprojecten van het programma ‘Nederland Open in Verbinding'(NOiV).

 

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Resultaatgericht Samenwerken (RGS).

    RGS is een gestructureerde methode die vastgoedprofessionals direct ondersteunt bij kwaliteitsverbetering, kostenefficiëntie en verduurzaming.

    Computable.nl

    De principes van cloud-native techniek

    Cloud-native technologieën voegen flexibiliteit, schaalbaarheid en beveiliging toe en verlagen de operationele kosten voor de IT-omgeving. Hoe dragen Kubernetes, KEDA en AKS hieraan bij?

    Meer lezen

    ActueelSoftware & Development

    Rodeo Software-oprichter Vos veroordeeld tot 63 mln schadevergoeding

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Proximus en Thales vernieuwen it bij Navo, ASR in zee met Outsystems (en meer)

    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: Cybercrimineel ligt op de loer in hoogseizoen, Centric verkoopt Belgische detachering (en meer)

    toetsenbord met security-icoontjes in de vorm van sloten die open en dicht zitten.
    ActueelSecurity & Awareness

    Kort: European Security Program Microsoft, Atos ondersteunt Nations League, ai-assistent in A&H-winkels (en meer)

    ActueelSoftware & Development

    Kort: 10 miljoen voor Wuunder, TCS kennispartner verzekeraars, Frans factuurplatform naar Benelux (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Grote Ierse aankoop Wolters Kluwer, VirtualMetric haalt 2,25 miljoen op, nieuwe directeur Calco (en meer)

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs