Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Nieuwe dataopslag voor dierengeneticabedrijf

18 maart 2010 - 12:39ActueelCloud & InfrastructuurCompellent
Witold Kepinski
Witold Kepinski

Hendrix Genetics, een Nederlands bedrijf dat zich specialiseert in dierengenetica, heeft onlangs voor de Fluid Data-opslag van Compellent heeft gekozen. De opslagoplossing is voor de bescherming van bedrijfskritische gegevens van Hendrix Genetics.

Hendrix Genetics heeft recentelijk een forse groei doorgemaakt als gevolg van een reeks van overnames. De datagroei bedraagt jaarlijks tweehonerd procent. De bestaande technologische infrastructuur van het bedrijf bood onvoldoende ruimte voor alle nieuwe werknemers.

Om deze reden besloot het bedrijf om zijn volledige datacenter naar een gevirtualiseerde omgeving te migreren. Hierdoor werd de bestaande, verouderde opslagapparatuur ongeschikt voor gebruik als een primaire san (storage area network). De belangrijkste criteria voor een nieuwe opslagoplossing waren schaalbaarheid, flexibiliteit en interoperabiliteit met VMware, aldus Harry Geurts, ict-manager infrastructuur bij Hendrix Genetics.

Historie van dieren

Bij Hendrix Genetics draait alles om de informatie die het bedrijf opslaat. Het doel is om de genetische historie van diersoorten vast te leggen. Deze informatie omspant talloze generaties van dieren. De Fluid Data-architectuur van Compellent, die wordt gekenmerkt door geautomatiseerde gelaagde opslag, stelt Hendrix Genetics in staat om alle benodigde gegevens online te houden. Zoals een stamboom van een specifiek dier dat talloze decennia beslaat, zonder dat de kosten daarbij uit de pan rijzen. Hendrix Genetics heeft inmiddels reeds 50 procent van zijn gegevens gemigreerd naar betaalbare sata-opslag, zonder de noodzaak van tussenkomst door beheerders.

Het Compellent-sanvan Hendrix Genetics bestaat uit twee controllers en twee opslaglagen. De bovenste opslaglaag is opgebouwd uit fibre channel-schijven. Voor de onderste opslaglaag wordt gebruikgemaakt van sata-schijven. Het san is verbonden met elf fysieke servers en zeventig virtuele servers, waarop diverse toepassingen draaien, waaronder Oracle-databaseomgevingen, Microsoft SQL, Navision, Exchange, SharePoint, Clearswift MIMEsweeper, LANdesk en bestands- en printdiensten.

Meer over

SharePointStorageUniversal CommunicationsVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    De CX-transformatie van Carglass met Genesys: mensen, data en journeys verbinden
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    PATS: drones als ongediertebestrijding (PATS Drones en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    IGV Fieldlab SAIL: een digitaal veiligheidsnet voor SAIL 2025 (Veiligheidsregio Amsterdam-Amstelland en KPN IoT)
    Pijl naar rechts icoon

    KPN IoT

    Versnellen beroertezorg met slimme StrokePointer in de ambulance (TrianecT, KPN IoT en Amsterdam UMC)
    Pijl naar rechts icoon

    Philips

    IWISH: AI‑gestuurde workflowoptimalisatie voor efficiëntere zorgprocessen (Philips Medical Systems BV, Almende BV, TU Delft, Leids Universitair Medisch Centrum, Philips Electronics Nederland BV, Syntho, Barco N.V., Workforce Optimizer, ARD Group, CONSULTECH DANIŞMANLIK A.Ş., MIA Teknoloji en Özel Bandırma Royal Hastanesi ve Sağlık Hizmetleri A.Ş.)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Compellent levert Brocade switches

    Cloud & Infrastructuur

    Compellent introduceert Storage Center 5

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Compellent levert SAN-oplossing voor MKB

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Compellent nestelt zich in Nederland

    Computable.nl
    Cloud & Infrastructuur

    Compellent biedt ssd storage met tiering op blokniveau

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs