Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Targus Notebook Backpack voorkomt regenschade aan laptop

08 april 2010 - 10:36ActueelWerkplek & BeheerTargus

Wanneer men met de laptop op de rug op de fiets naar school of het werk gaat, kan de laptop nat worden en onherstelbaar beschadigd raken. Targus Notebook Backpacks TCB001EU en TCB006EU hebben een geïntegreerde regenbescherming en beschermen de laptop tegen plotselinge regenbuien, wat de eigenaar veel ergernissen bespaart.

Op de fiets naar het werk gaan is populair, maar met het onbestendige weer in dit land kan dat een natte en kostbare ervaring zijn, als regenwater door uw tas heen dringt en uw laptop beschadigt. Met de rugzak van Targus hebt u de oplossing snel bij de hand, als u onderweg door een regenbui wordt overvallen. De geïntegreerde regenbescherming kan gemakkelijk over de tas heen worden getrokken en weer ingepakt als het droog wordt.
De regenbescherming beschermt niet alleen tegen druppels van boven, maar ook tegen de modder die fietsen zonder spatbord bij nat weer op de rug en rugzak van de fietser spuiten.
Veel opbergruimte De rugzak heeft gevoerde schouderriemen, een borstband en rugkussens voor extra draagcomfort. De laptop heeft voor optimale bescherming een eigen vak in de tas, zoals er ook afzonderlijke vakken zijn voor toebehoren en andere persoonlijke eigendommen.
De rugzak is verkrijgbaar in twee maten: een kleinere versie TCB006EU voor laptops tot en met 13,4" en een grotere versie TCB001EU voor large-screenlaptops tot en met 18".
Beknopte productbeschrijving De Targus Notebook Backpack is bedoeld voor fietsers die hun laptop niet op het spel willen zetten door plotselinge regenbuien. De rugzak heeft een geïntegreerde regenbescherming, die over de tas kan worden getrokken en die de laptop en andere persoonlijke eigendommen beschermt tegen vocht en beschadigingen.
De Targus Notebook Backpack TCB006EU kost €50 voor de kleine versie (13,4") en €70,- euro incl. btw voor de grote (18") – TCB001EU.
Voor het dichtstbijzijnde verkoopadres: bel 020 561 6275

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs