Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

EMC lanceert Data Domain Global Deduplication Array

13 april 2010 - 08:163 minuten leestijdActueelCloud & Infrastructuur

EMC, speler in informatie-infrastructuuroplossingen, presenteert de EMC Data Domain Global Deduplication Array (GDA). De GDA is een snelle inline deduplicatie opslagsysteem voor enterprise backup-applicaties.

Het nieuwe systeem is gebaseerd op een multi-controller extensie van de Data Domain architectuur. De Global Deduplication Array biedt wereldwijd inline deduplicatie en namespace voor alle data die in het dual controllersysteem wordt opgeslagen. Daarbij realiseert de EMC Data Domain Global Deduplication Array prestaties tot wel 12.8 TB per uur met een logical backup-capaciteit van 14.2 PB. De GDA vereenvoudigt datacenter backup-consolidatie voor workloads variërend van grote databases, tot VMware images en ongestructureerde data.  

In tegenstelling tot de meeste multi-controller deduplicatiesystemen is de inline Global Deduplication Array nauw verbonden met backup software. Dit resulteert in ongeëvenaarde inline deduplicatie performance, dynamische distributie van workload en eenvoud in gebruik. De GDA besteedt delen van het deduplicatieproces uit naar de backup-servers om zo de belasting van het netwerk te verlagen en de throughput performance van de GDA controllers te vergroten. Dit resulteert in een 3 keer snellere backup per controller. De prestaties van het systeem komen mede tot stand door de snelheid van de Intel Xeon Multi-core CPU’s in de controllers en door de Data Domain SISL (Stream-Informed Segment Layout) scaling architectuur. SISL minimaliseert het aantal keren dat er toegang tot disks nodig is tijdens het deduplicatieproces.

Op het moment ondersteunt het platform Symantec NetBackup en Backup Exec via backup server-based OpenStorage plug-in software. Later in 2010 volgt ondersteuning voor EMC NetWorker middels geïntegreerde software.

Eén inline storage pool

De Global Deduplication Array biedt één inline deduplication storage pool met twee EMC Data Domain DD880 controllers. Grote datacenter backup-opdrachten worden dynamisch en inzichtelijk verdeeld over de controllers waardoor capacity management, performance management en backup-administratie aanzienlijk eenvoudiger worden.  

  • – Voor backup-omgevingen waarin honderden terabytes omgaan, kunnen administrators de backup-policies verwerken in de GDA om zo een eenduidige deduplicatie- opslagomgeving te creëren.
  • – De Global Deduplication Array kan tot wel 270 terugkerende backup-taken bevatten.
  • – Dankzij global namespace is het niet langer nodig om complexe backup-policies te herconfigureren. Gecombineerd met de dynamische verdeling van workload zorgt dit er voor dat zeer grote datasets eenvoudig te beschermen zijn via zeer efficiënte deduplicatie. De fysieke storage footprint blijft zodoende tot het minimum beperkt.
  • – Met de optionele EMC Data Domain Replicator software kan de array WAN vaulting automatiseren voor disaster recovery, remote office back-up en voor multisite tape consolidatie.

Zoals alle Data Domain systemen is de nieuwe Global Deduplication Array eenvoudig te installeren en zo flexibel dat deze zonder disruptie te veroorzaken in bestaande gebruikersomgevingen kan worden geïnstalleerd.

Beschikbaarheid en Global Services

De EMC Data Domain Global Deduplication Array is in het tweede kwartaal van 2010 verkrijgbaar. Door samen te werken met EMC Global Services kunnen organisaties hun backup- en deduplicatieprocessen versneld invoeren en zo het maximale resultaat uit de GDA halen.

 

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Innovatie & Transformatie

    SureSync en Logius genomineerd voor Co...

    SureSync is dit jaar trots op drie nominaties bij de Computable Awards 2025. Eén van de meest opvallende nominaties is...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Clingendael waarschuwt: Nexperia-ingreep kan uitmonden in geopolitieke chipcrisis

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    e-mail lost silent drop smishing
    Security & Awareness

    Kort: Bank-smishing x10, Microsoft silent drops lopen spuigaten uit (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Minister vreest Chinese spelletjes om Nexperia vleugellam te maken

    Carrière

    Onverantwoord gedrag kostte Chinese bestuurder Nexperia de kop

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs