Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Suppliance schrijft Unit 4 boze e-mail

10 juni 2010 - 15:01ActueelSoftware & DevelopmentSupplianceUnidisUnit4
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Dienstverlener Suppliance heeft een boze e-mail geschreven aan leverancier Unit 4, omdat de klant Kima Cassettes van Suppliance naar distributeur Unidis wordt overgeheveld.

Tom Hartman, afdeling verkoop van Suppliance, schrijft Fred Loos en Johan Arensman van Unit 4 dat hij van Kima Cassettes heeft vernomen dat de Unidis Kima Cassettes vanaf heden wil gaan bedienen. Ook het onderhoud en de telefonische ondersteuning zal ondergebracht worden bij Unidis. Hartman schrijft: "In de publicatie van CRN d.d. 16-02-2010 wordt door de heer Greefhorst (eigenaar Unidis) gesuggereerd dat hij rechtstreeks zal gaan opereren in het postcodegebied 5700. Onze klant bevindt zich echter in het postcodegebied 5300. Wij gaan ervan uit dat Unit 4 hieraan mee werkt omdat zij de dealerwijziging verzorgen. Inmiddels heb ik andere dealers gesproken en komen er soortgelijke verhalen naar boven."

Hartman vervolgt: "U zult begrijpen dat wij dit als oplichterij zien en gaan dan ook niet akkoord met een dealerwijziging naar Unidis."

Direct 

Unidis, distributeur van Unit 4-software, meldde eerder in zijn regio klanten direct te bedienen, omdat de vraag naar nieuwe software flink is geslonken. Unidis blijft samenwerken met een select aantal resellers, maar met anderen is de samenwerking gestopt. Unit4 vindt de stappen van Unidis best. Een aantal directe dealers zijn er niet blij mee. De meer directe koers en actievere benadering van eindgebruikers, vooral in het postcodegebied dat begint met de cijfers 57, is noodzakelijk omdat de vraag naar software en naar Multivers met zo’n vijftig procent is gezakt, aldus directeur Hugo Greefhorst.

Unidis komt voort uit distributeur Abacus, dat voorheen software van Exact en Unit 4 distribueerde. Abacus werd destijds geleid door Greefhorst. Hij zette daar een rechtstreeks leverende bv op, AskIt bv, een volle dochter van Abacus. Exact heeft zich hier in 2004 uit teruggetrokken om de resellers van Abacus niet voor het hoofd te stoten. Abacus en AskIt zijn verkocht aan VCD Automatisering. Unit 4 en Greefhorst zijn blijven samenwerken en hieruit is Unidis ontstaan. Unidis is leverancier van de administratieve en logisiteke software Unit4 Multivers. UniDis levert aanvullende software onder de naam Plus Serie en PaperLess.

Aan Unit 4 is inmiddels een reactie gevraagd via hun pr-bureau, maar de leverancier wil niet reageren. "Het bedrijf wil, als een reseller het ergens niet mee eens is, dit intern met hem of haar oplossen", zo luidt de reactie.

Meer over

Softwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Agentic AI in de praktijk

    Hoe autonome AI werkprocessen fundamenteel verandert

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging bestelproces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duu...

    Een effectief traject begint bij het expliciet maken van businesswaarde. Die businesswaarde bestaat uit meer dan alleen functionele wensen. Het vraagt inzicht in de essentiële data, afhankelijkheden binnen processen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Software & Development

    Opensource: ideaal voorbij de wer­ke­lijk­heid van soe­ve­rei­ni­teit en support

    Innovatie & Transformatie

    Ai-gestuurde soft­wa­re­ont­wik­ke­ling verlost bedrijven van handboeien van saas-soft­wa­re­li­cen­ties

    Software & Development

    Businessanalyse als fundament voor duurzame software- en businesskwaliteit

    Software & Development

    Mislukte software-im­ple­men­ta­tie ontslaat klant niet van be­ta­lings­plicht voor licenties

    Windows 10
    Software & Development

    Microsoft verlengt Windows 10-updates voor consumenten, bedrijven blijven betalen

    geld
    Software & Development

    Investeerder Main haalt recordbedrag op: 5,25 miljard voor ai-enterprise software

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs