Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Rivierenland wikt en weegt over ICT-coalitie

16 juni 2010 - 15:25ActueelOverheidSimac ICT
Rik Sanders
Rik Sanders

Er is nog geen bestuurlijke instemming over de ict-samenwerking in regio Rivierenland. Begin 2009 is een businessplan opgesteld voor de realisatie van een shared service center voor de gemeenten Buren, Culemborg, Geldermalsen, Lingewaal, Maasdriel, Neder-Betuwe, Neerijnen, Tiel en Zaltbommel. Er zouden in 2010 knopen worden doorgehakt, maar een woordvoerder laat weten dat de planning nog onduidelijk is.

Vanaf april 2008 propageren de deelnemende gemeenten in de regio Rivierenland door samenwerking de dienstverlening voor burgers en ondernemers te verbeteren (de zogeheten Vraaggerichte Dienstverlening). Volgens een zegsman van de gemeenten Zaltbommel is ict een van de eerste gebieden waarop de gemeenten gaan samenwerken. In een businessplan dat begin 2009 is opgesteld, is de realisatie van een regionaal ict-centrum uitgewerkt. Hierin worden de ict-afdelingen van de regiogemeenten ondergebracht. Bestuurlijke instemming zou in 2010 worden verleend, maar het is onduidelijk of dat haalbaar is. Volgens de woordvoerder valt er momenteel niet meer over te zegggen.

De gemeente Zaltbommel liet in een aanbestedingsdocument eind 2009 over de vernieuwing van de technische infrastructuur (gewonnen door Simac) optekenen dat het uitgaat van een shared service centrum in 2012. Hierop vooruitlopend wil de gemeente onderzoeken of op deelterreinen alvast kan samenwerken met een paar regiogemeenten.

Meer over

Consulting

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Computable.nl

    Cybercrime Trendrapport 2024

    Een uitgebreide paper over de nieuwste bedreigingen en ruim 50 best-practices in beveiliging.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Zaltbommel kiest Simac voor nieuw ‘stekkers’

    Computable.nl
    ActueelOverheid

    Beuningen neemt de tijd voor ICT-verbond

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs