Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Meer productiviteit op kantoor met nieuwe Xerox WorkCentre 3550

26 juli 2010 - 11:31ActueelGovernance & Privacy

Xerox kondigt het Workcentre 3550 aan, een nieuw model binnen haar uitgebreide portfolio van A4 zwart-wit multifunctionele printers. De machine is geschikt voor gebruik binnen het midden-, klein- én grootbedrijf. “Deze nieuwe machine beschikt over alle essentiële eigenschappen die nodig zijn in een drukke kantooromgeving, waar kopiëren op hoge snelheid, printen, faxen en uitgebreide scanmogelijkheden noodzakelijk zijn”, aldus Wim Harmsen, Business Manager bij Xerox Nederland.

Het WorkCentre 3550 print op een snelheid van 33 pagina’s per minuut en biedt een beeldkwaliteit van 1200x1200dpi. De papiercapaciteit ligt op 550 vellen en is uit te breiden naar een capaciteit van 1050 vellen. Het WorkCentre wordt geleverd met geavanceerde scanmogelijkheden, waaronder kleurscan, scan naar e-mail met LDAP, netwerkscan volgens FTP- en SMB-protocollen, en beheer op afstand via Xerox CentreWare Internet Services. Het gebruiksvriendelijke controlepaneel met handige lay-out en een ingang voor USB-sticks maakt de machine bovendien erg makkelijk in gebruik.

De fax-opties van de 3550 omvatten Embedded Fax, Fax Folders en fax forwarding. De veilige fax- en printmogelijkheden zorgen ervoor dat de documenten beveiligd zijn totdat ze worden vrijgegeven met behulp van een pincode. De dubbelzijdige automatische originelendoorvoer biedt een handige en kostenbesparende tweezijdige output voor alle eigenschappen van de printer. De toner- en energiebesparende opties zorgen eveneens voor kostenbesparing. Net als N-up printen (meerdere pagina’s op een papierzijde afdrukken) en ID-kaart kopiëren (beide zijden van een identiteitskaart op een papierzijde afdrukken).

Beschikbaarheid
Het compacte Xerox WorkCentre is per direct beschikbaar in drie varianten: WorkCentre 3350X, WorkCentre 355XT en WorkCentre 3550XTS.
De prijzen voor deze machines beginnen bij € 1199,-.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    stopbord met tekst: ransomware
    AchtergrondData & AI

    De kille cyberafpersing van LockBit in 6 stappen uitgelegd

    AchtergrondData & AI

    ISO 42001 veelbelovend als standaard voor verantwoorde ai

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Onderzoek naar omkoping bouw Microsoft-datacenter Wieringermeer  

    AdvertorialGovernance & Privacy

    Impact van NIS2 op fysieke beveiliging

    OpinieCloud & Infrastructuur

    Digitale soevereiniteit vraagt om herziening van cloudstrategie  

    Rusland, hacker
    ActueelGovernance & Privacy

    AIVD: Rusland steeds agressiever, China bespioneert bedrijven

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs