Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Software & Development » Business Applications » ERP

Maarsen Groep vult met Herke ICT lacune in

18 augustus 2010 - 06:51ActueelERPDSA VisionHerke ICT GroupMicrosoft
Rik Sanders
Rik Sanders

Maarsen Groep heeft BouwVision xRM van Herke ICT uit Alkmaar geselecteerd als relatie- en documentenbeheersysteem. BouwVision xRM is een op Microsoft Dynamics CRM en Sharepoint gebaseerde oplossing. Eerder koos de vastgoedinvesteerder voor het pakket GPMS van DSA Vision als primair bedrijfsinformatiesysteem. Daarin zit echter geen documentbeheerfunctionaliteit.

Na een selectietraject waarin documentbeheer op basis van Sharepoint één van de uitgangspunten was, gaf Maarsen Groep de voorkeur aan de software van Herke ICT. BouwVision xRM is een op Microsoft Dynamics CRM en Sharepoint gebaseerde oplossing. Volgens Herke ICT sluit daardoor het beheer van documenten aan op het beheer van klantcontacten.

De Maarsen Groep start het gebruik van deze oplossing met ruim 35 gebruikers. Naast deze oplossing implementeert de Alkmaarse ict-dienstverlener een gevirtualiseerd bedrijfsnetwerk, dat het de komende jaren ook zal beheren.

Navision
Maarsen Groep, met kantoren in Amsterdam en Rotterdam, is vastgoedinvesteerder en ontwikkelaar van commercieel vastgoed en appartementen. In de nieuwe automatiseringsstrategie koos het bedrijf voor standaardpakketten.

De keuze viel op GPMS (Global Property Management System) van DSA Vision als primair systeem voor het ondersteunen van de exploitatie én de ontwikkeling van het vastgoed. Het pakket ondersteunt alleen het documentbeheer niet. Daarvoor zoekt Maarsen Groep nog een oplossing, die het liefst ook op Microsoft Dynamics NAV (het voormalige Navision) is gebaseerd.

 

Meer over

Microsoft DynamicsSharePointSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    datacenter groei
    Data & AI

    Relx is niet bang voor ai

    ERP

    Kort: Aantal it-vacatures gedaald, Cegeka doet eerste Zwitserse overname (en meer)

    ERP

    Kort KickstartAI verlengt samenwerking met oprichters, Dave Maasland verkoopt bedrijf aan Eset (en meer)

    ERP

    TravelSpirit en 1TIS fuseren met Vortex aan boord

    ERP

    Hoge Colleges van Staat ruilen Oracle in voor SAP S/4Hana  

    ERP

    Kort: Kabinet moet zich wapenen tegen ai-cyberaanvallen, ‘stroopwafel-succes’ DNA Services (en meer)

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs