Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

RaamProducts sluit overeenkomst met Hosting.nl

02 september 2010 - 13:52ActueelInnovatie & TransformatieHosting.nlRaamProducts

Hosting.nl biedt zijn mkb-klanten nu ook een hosted archiveringsomgeving met ImageSilo – een digitaal archief van Digitech Systems. Daarvoor is een overeenkomst gesloten met RaamProducts, specialist op het gebied van Enterprise Content Management (ECM) oplossingen en Authorized Independent Distributor van Digitech Systems.

Met ImageSilo kunnen snel, 24/7, gearchiveerde documenten online worden opgezocht. ImageSilo is verkrijgbaar in een Nederlandse versie en het product wordt op dit moment al door duizenden bedrijven wereldwijd gebruikt. Hosting.nl is al ruim 10 jaar Hosting partner voor vele zakelijke klanten, van MKB tot multinationals wereldwijd.

Binnen ImageSilo kan ieder type document worden gezocht op naam, nummer, datum, codes, woorden, termen en zinsdelen. U kunt Zelfs fonetisch of op gerelateerde termen zoeken is mogelijk. Verder kan een onbeperkt aantal werknemers toegang krijgen tot het digitale archief en wordt alleen betaald voor de ruimte die nodig is. Naast de hosted oplossing voor zijn klanten zal Hosting.nl ImageSilo ook aanbieden als reseller en als ‘white labeller’, waardoor de diensten onder eigen naam door derden aan hun klanten kunnen worden aangeboden.
Kwaliteit, beschikbaarheid en flexibiliteit staan hoog in het vaandel bij Hosting.nl.
"Wij zijn gespecialiseerd in webhosting, virtuele servers, tijdelijke online projecten en maatwerkoplossingen", stelt Rolf Stokman, directeur van Hosting.nl. "De uitbreiding van onze hosted oplossingen met ImageSilo betekent voor onze klanten dat zij over een complete digitale archivering als hosted oplossing kunnen beschikken die gebruiksvriendelijk en betrouwbaar is."

"Het opzoeken, verzamelen en routeren van documenten kost doorgaans veel tijd", zegt Lion Tokkie, directeur van RaamProducts. "Het enige wat de klant van Hosting.nl hoeft te doen, is de documenten in scannen en vervolgens heeft men er geen omkijken meer naar. ImageSilo voldoet aan de laatste EU wetgeving met betrekking tot digitale archivering en daardoor is het voor Hosting.nl een aantrekkelijk product om in te zetten. Maar ook omdat het wereldwijd al door duizenden bedrijven wordt gebruikt en zijn waarde al heeft bewezen."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    Reza Sarshar
    Awards NieuwsInnovatie & Transformatie

    Digitale innovatie: van apps naar agents

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs