Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Fallbrook Informatics distribueert Optoma

22 september 2010 - 10:26ActueelWerkplek & BeheerFallbrook InformaticsOptoma

Optoma, fabrikant van projectoren, breidt zijn assortiment uit met producten voor digital signage (narrowcasting) en sluit een distributie-overeenkomst met Fallbrook Informatics.

Met de introductie van zeven (touch)panels levert Optoma nu naast projectoren complete digital signage-oplossingen; de leverancier leverde al digital signage players en software (InfoSap). Eveneens nieuw is de samenwerking met distributeur Fallbrook Informatics.

"Met de distributieovereenkomst verzekeren we ons van een gespecialiseerde value added distributeur met een gedegen kennis van de Nederlandse it-markt", aldus Martijn Kamphuis, sales manager Benelux van Optoma. "Onze digital signage-producten vragen om een it-distributeur met specialistische kennis en aanvullende producten voor digital signage. Fallbrook heeft die kennis en investeert bovendien voortdurend in kennis en uitbreiding van het portfolio. Daarom is het voor ons de ideale partner om deze productlijn in Nederland te introduceren en uit te bouwen."

Fallbrook zal in Nederland naast de digital signage-producten ook de projectieschermen van Optoma gaan distribueren. "Daardoor kunnen we onze logistieke dienstverlening naar de partners vergroten; zij profiteren nu naast snellere leveringen ook van lagere transportkosten."

Piet Zwaan, algemeen directeur van Fallbrook, is erg blij met deze samenwerking. "De digital signage software, de players en de monitoren van Optoma sluiten perfect aan op ons huidige en toekomstige portfolio."

Zwaan verwacht de komende maanden nog meer overeenkomsten af te sluiten. "Hierdoor kunnen it- en av-partners binnenkort bij ons terecht voor oplossingen, losse componenten of alle diensten zoals verhuur, installatie, projectmanagement, maatwerk en content-creatie."

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    ActueelOverheid

    Microsoft blokkeert e-mail hoofdaanklager Internationaal Strafhof

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs