Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Security & Risk » Network & Endpoint Security » Network Security

IBM neemt Blade Network Technologies over

27 september 2010 - 20:46ActueelNetwork SecurityBlade Network TechnologiesIBM

IBM neemt voor een onbekend bedrag netwerkleverancier Blade Network Technologies (BNT) over. Deze technologie wordt met IBM-severs ingezet voor cloud computing, business intelligence en het verbeteren van workloads-prestaties.

Blade Network Technologies levert 10G-netwerkoplossingen. De 10 Gigabit Ethernet RackSwitch G8124 wordt onder andere gebruikt door de Nederlandse Advanced School for Computing and Imaging (ASCI). De switch kent een omvangrijk portfolio aan netwerkfeatures en wordt ingezet in het grid computing netwerk dat bekend staat onder de naam DAS-3 (Distributed ASCI Supercomputer 3). 

Rob Krol is country manager Northern Europe bij Blade Network Technologies en verantwoordelijk voor de Nederlandse markt. Consolidate IT is distributeur van BNT.  Blade Network Technologies verkoopt tot nu toe 100 procent indirect.

IBM op overnamepad
IBM is de afgelopen tijd druk bezig met het overnemen van bedrijven. Onlangs kocht het bedrijf Netezza ter versterking van het business analytics-portfolio. Voor dit portfolio kocht IBM al eerder SPSS en Cognos. Ook kocht het bedrijf onlangs OpenPages, een leverancier van compliance-softwareoplossingen. Tevens kocht IBM marketingsoftware in door het Amerikaanse Unica over te nemen.

Ict-reus IBM sloeg eerder dit jaar ook zijn slag op de ecm-markt door Datacap over te nemen. IBM roerde zich tevens op de storagemarkt met de overname van datacompressiespecialist Storwize. Begin juli kocht IBM beheerleverancier BigFix en in juni van dit jaar werd webanalist Coremetrics ingelijfd.

 

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Network Security

    Kort: Achmea schudt SAP-compliance op, Plat4mation koopt Deense Adeno (en meer)

    Network Security

    Kort: TNO en Intelic sluiten drone-pact, Amerikaanse robots naar Europa (en meer)

    Network Security

    Kort: ProRail beveiligt spoor zee met Genetec, Databricks wil in Amsterdam naar 1000 employees (en meer)

    Network Security

    Monitoring dreigingen, crisisoefeningen en ketenbeveiliging schieten tekort

    Network Security

    Snowflake doet grootste overname ooit met acquisitie van Observe

    Onited
    Network Security

    Kort: Nederland hekkensluiter voor tech-vrouwen, overname van Surelock en Rijkswaterstaat draagt it-beheer over

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs