Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
CentraSite ActiveSOA Suite

CentraSite ActiveSOA Suite van Software AG

20 oktober 2010 - 13:10ActueelCloud & InfrastructuurSoftware AG
externe partij
externe partij

CentraSite ActiveSOA Suite is de Business Service Repository voor SOA en BPM die ervoor zorgdraagt dat services afgestemd zijn op de behoefte van de Business, deze consistent zijn in kwaliteit en dat werkzaamheden maar eenmalig uitgevoerd hoeven worden, aldus ontwikkelaar Software AG. webMethods Mediator en webMethods Insight completeren CentraSite’s SOA Governance oplossing met runtime governance, policy enforcement, inzichtelijkheid en service monitoring.

CentraSite ActiveSOA Suite van Software AG biedt een volledig geïntegreerde registry & repository – een centrale, platform onafhankelijke opslag voor het definiëren en beschrijven van assets. Alle mogelijke services, rules, processen en gerelateerde assets zijn eenvoudig op te slaan en terug te vinden voor hergebruik. CentraSite’s flexibele en aanpasbare metadata opslag verzamelt informatie zoals functie, eigenaar, locatie, versie, classificatie en configuratie van assets. Maar ook gerelateerde artifacts zoals benodigde documentatie en handleidingen.

De Active Lifecycle technologie begeleidt en richt zicht op de evolutie van iedere service en proces asset, vanaf ontwerp tot en met uitfasering. In de gedistribueerde en realtime omgeving van soa en bpm is het beheren van veranderingen aan services en processen uitdagend. CentraSite’s ingebouwde versiebeheer maakt het mogelijk om verschillende versies naast elkaar te beheren en oude versies geleidelijk uit te faseren. Met de relationship tracking functionaliteit worden de complexe afhankelijkheden tussen services, rules, processen en it-applicaties inzichtelijk gemaakt.

De federation engine is een efficiënte oplossing om metadata tussen verschillende repositories te synchroniseren. De engine kan metadata tussen CentraSite en bijvoorbeeld Configuration Management Databases (CMDB’s) of source-code control systems synchroniseren. Federatie met andere repositories is ‘pluggable’ zodat iedere willekeurige bron van metadata gekoppeld kan worden met CentraSite op basis van een UDDI-adapter of zelfbouw-adapter.

Meer over

ArchitectuurGovernanceMetadataRepositorySOA

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Software AG neemt Terracotta over

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs