Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

NetApp maakt partners warm met nieuw productportfolio

16 november 2010 - 17:44ActueelCloud & InfrastructuurNetApp

NetApp heeft zijn partners warm gemaakt voor zijn nieuwe technologieën. De storage- en data-informatiebeheerspecialist deed dit op zijn jaarlijkse partnerconferentie Insight, die dit jaar wordt gehouden in Praag. De leverancier hoopt eindgebruikers over te halen om te migreren naar een uniforme en gedeelde it-infrastuctuur die bestaat uit on-premise, private en public clouds. NetApp zegt verder van plan te zijn om in 2012 een Europese topspeler te worden op het gebied van ‘open system hardware networked storage’.

NetApp heeft onlangs zijn productportfolio vernieuwd, onder andere met het nieuwe Ontap 8-platform, voor een uniform architectuur- en systeemportfolio. Ook nieuw zijn de FAS/V6200- en FAS/V3200-series. De dataopslagleverancier speelt met zijn nieuwe productportfolio in op de vraag naar virtualisatie en cloud computing. Hierbij is het volgens NetApp van belang dat resellers en system integrators genoeg kennis in huis halen om klanten te helpen migreren van vaste architecturen naar een ‘shared it infrastructure with unified storage’.

Volgens Julie Parrish, vice-president worldwide channel sales, zijn de nieuwe producten een kans voor resellers om weer met klanten om de tafel te gaan zitten en hen te overtuigen van alle nieuwe mogelijkheden die de producten bieden. NetApp helpt zijn partners met trainingen en diensten rond de verkoop en marketing van de nieuwe producten. Zo is er door de komst van private clouds behoefte aan nieuwe verkoopstrategieën, waarmee eindgebruikers overtuigd moeten worden, aldus Parrish.

NetApp zegt verder flink te groeien, onder andere in Frankrijk, Zwitserland, Oost-Europa, Rusland, Afrika en het Midden-Oosten. In een verklaring zegt het bedrijf in 2012 binnen de EMEA-regio marktleider te willen worden op het gebied van storage en datamanagement. Nu moet het in de EMEA-regio nog concurrent EMC voor zich dulden.

Awards voor Nederlandse partners

In Nederland zou NetApp onlangs marktleider zijn geworden op het gebied van open system hardware networked storage, zo zegt de Andreas König, senior vice president en general manager NetApp EMEA, tegen CRN. NetApp is daarom zijn Nederlandse partners dankbaar. Op de NetApp Awards & Recognization Diner in The Industrial Palace in Praag kregen Tectrade en distributeur Altimate een award van NetApp.

Meer over

Storage

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-nominaties

    Pijl naar rechts icoon

    Check Point

    Nadia van Beelen (Sales Associate, Check Point Technologies)
    Pijl naar rechts icoon

    ForceFusion

    Amber Quist (Cyber security specialist, ForceFusion)
    Pijl naar rechts icoon

    Hyperfox

    Vereenvoudiging besteloroces bij Duplast, specialist in voedselverpakkingen (Duplast en Hyperfox)
    Pijl naar rechts icoon

    Prodek Solutions BV

    Compleet pakket voor digitale aansturing duurzame energie bij Odura (Odura en Prodek Solutions)
    Pijl naar rechts icoon

    Norday

    Hyper-gepersonaliseerde cultuurpodcasts die nieuwe bezoekers vaker laten terugkomen via Wondercast (Norday en het Rotterdams Philharmonisch Orkest)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Blockchain in software: een nieuwe gen...

    Terwijl Nederland en Europa zich steeds luider afvragen hoe lang we nog afhankelijk kunnen blijven van Amerikaanse cloudreuzen, eisen wetgevingen zoals NIS2 en DORA onomstotelijke data-integriteit en sluitende audit-trails.

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Security & Awareness

    Kort: Hack beïnvloedt omzet binnen 24 uur, Oranje-kijkers massaal online (en meer)

    Cloud & Infrastructuur

    Simac wil met Nederlands cloud- en ai-platform weg omhoog inslaan

    Innovatie & Transformatie

    Rotterdam gaat quantumbeveiligde communicatie in de praktijk testen

    Overheid

    Gov.nl is in twee à drie jaar terug te verdienen

    Cloud & Infrastructuur

    Universiteit Utrecht claimt schade bij KPN na datacenterbrand

    Innovatie & Transformatie

    Nederlandse drone-industrie krijgt forse impuls

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs