Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Dupaco feliciteert Pecoma met behalen Silver Partner status

18 november 2010 - 09:01ActueelWerkplek & BeheerQNH Consulting BV

ICT dienstverlener Pecoma Business Technology is gespecialiseerd in werkplekconcepten, voor zowel fatclient-, SBC- en VDI-architecturen. Met een lange achtergrond in applicatiepackaging en softwaredistributie, richt Pecoma zich de laatste jaren sterk op applicatie-, desktop- en servervirtualisatie.

"We zijn erg trots op het behalen van deze certificering. De oplossingen van RES Software passen naadloos in de door ons geleverde werkplekconcepten. Door de samenwerking met en de toepassing van RES Software zijn we nog beter in staat onze klanten te helpen bij het beheer van werkplekomgevingen.", aldus Simon de Koning, algemeen directeur Pecoma Business Technology.

RES Software is een Nederlandse leverancier van oplossingen die het beheer van Microsoft Windows omgevingen vereenvoudigt. Zowel in omgevingen waar applicaties lokaal zijn geïnstalleerd als waar applicaties via server based computing, applicatie virtualisatie, desktop virtualisatie of streaming technologie worden aangeboden, reduceren de oplossingen van RES Software de complexiteit en (beheer)kosten van Windows desktop omgevingen.

Michiel Cazemier, Product Manager Management Software bij Dupaco Distribution:
"Dupaco heeft Pecoma begeleid in het hele certificeringtraject. Het kennisniveau ligt erg hoog bij Pecoma, waardoor wij hebben gekozen om on-site maatwerk trainingen aan te bieden in plaats van de reguliere volledige trainingen. Wij zien een goede en succesvolle samenwerking tegemoet."

Dupaco distribueert de oplossingen van RES Software en verzorgt sales en technische trainingen alsmede de support voor Nederlandse resellers. Dupaco heeft hiervoor drie RES Software Consultants in dienst, Luc van der Heide, Laurent van der Geest en Michiel Cazemier.

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Data & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Cloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    Klantcontact met ai
    Data & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    Werkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Werkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    Freelancer
    Carrière

    Zzp’er in de it flirt met dienstverband

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs