Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Sahara komt met betaalbare iPad van 2 meter

18 november 2010 - 09:14ActueelWerkplek & BeheerSahara

Tot op heden was interactieve touch technologie op groot formaat displays alleen toegankelijk voor de happy few die zich de aanzienlijke aanschafprijs konden veroorloven. Met de komst van de CTOUCH 82″ is daar inmiddels verandering in gekomen. 82 inch staat gelijk aan 208 cm oftewel 2,5 keer een 32 inch huiskamer flat screen. De veelzijdige toepassingen van deze interactieve touch technologie zijn nu voor het eerst ook in groot formaat betaalbaar geworden omdat Sahara Interactive, mede als gevolg van haar marktleiderschap, de prijs-kwaliteitverhouding sterk heeft weten te verbeteren.

Bij het inzetten van dit soort grote interactieve systemen denkt Sahara onder andere aan toepassing in het onderwijs, bedrijfsleven, beurzen en tentoonstellingen, digital signage, ziekenhuizen, televisie omroepen, overheid, reizen/openbaar vervoer, retail, etc.
Dit onderhoudsvrije interactieve alternatief voor alle andere presentatieoplossingen kan worden bevestigd op een verrijdbare standaard waardoor wandmontage niet nodig is en het systeem desgewenst eenvoudig van de ene naar de andere ruimte getransporteerd kan worden.
Door het interactieve, mobiele en Plug & Play karakter is deze technologie ook zeer geschikt om te integreren in het ‘Nieuwe Werken’, waarbij men niet gebonden is aan een bepaalde werkplek of tijdstip.

Bediening met vinger of pen
Ook dit groot formaat systeem werkt met een Optical Sensing technologie. Daartoe bevinden zich in de rand van het scherm camera’s die de bewegingen van de vinger of pen bij aanraking op het scherm uiterst nauwkeurig registreren, zelfs de aanraking van meerdere vingers of pennen tegelijkertijd.

De CTOUCH 82" is standaard voorzien van antireflectie glas zodat ook in ruimtes met veel licht optimaal gebruik kan worden gemaakt van de vele mogelijkheden.

De CTOUCH producten zijn Plug & Play, volledig compatible met Windows 7 en hebben geen aparte installatiesoftware of licenties nodig. Elke computer met een USB-aansluiting kan eenvoudig worden aangesloten.

De displays worden standaard geleverd met drie jaar garantie (optioneel vijf jaar). De nieuwe CTOUCH 82inch LCD All in One is inmiddels leverbaar.

 

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Computable.nl

    Slimme toegang vs. onzichtbare cyberrisico’s in de Zorg

    In zorginstellingen is een constante stroom van personeel, patiënten en bezoekers. Maar hoe zorg je ervoor dat gevoelige gebieden beschermd blijven zonder de dagelijkse gang van zaken te verstoren? Hoe herken je eventuele zwakke plekken in het netwerk?

    Meer lezen

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Rusland, hacker
    ActueelSecurity & Awareness

    AIVD deelt technische details van grote politiehack

    ActueelWerkplek & Beheer

    De 10 beste voorbeelden van ons toekomstig werk!

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs