Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

COMvenience introduceert UC Lease Solutions

01 december 2010 - 18:28ActueelWerkplek & BeheerCOMvenience Europe

COMvenience introduceert vandaag haar UC Lease Solutions, waarmee in combinatie met Hosted, Managed of OnPremise UC een complete Unified Conferencing toepassing geleased kan worden.

UC klanten kunnen vanaf heden over een complete videoconferencing en collaboration toepassing beschikken zonder één euro voorinvestering en uitsluitend gebaseerd op een fixed prijs per maand.

John Kroon, Algemeen Directeur van COMvenience Europe geeft aan: "We krijgen steeds meer vraag van klanten of het mogelijk is om apparatuur zoals HD (web)cams, screens en/of audiotoebehoren via een all-in lease contract samen met de geboden unieke UC applicatie af te nemen. We hebben binnen enkele weken ons complete aanbod verruimt met een lease optie voor alle omgevingen. Van webcam’s, Executive Desktops tot complete TelePresence toepassing, kan middels een lease overeenkomst bij COMvenience afgenomen worden".

COMvenience biedt de UC applicatie aan als Hosted of Managed dienst en onder een licentie-overeenkomst (OnPremise) aan. En met name bij het aanbod in de vorm van Hosted en Managed staat de initiële investering in apparatuur uiteraard in contrast met de maandelijkse zeer lage kosten voor het gebruik van de Unified Conferencing dienst. De huidige economische situatie leidt er verder toe dat organisaties de liquiditeit zo hoog mogelijk willen houden en derhalve geen hoge initiële investeringen willen doen. Daarbij komt dat het gebruik van de COMvenience UC applicatie aantoonbaar leidt tot een verhoging van het rendement van de werkplek c.q. de eindgebruiker van 10 tot 30 procent.

John Kroon geeft aan: "Waar de traditionele vendors van eenzijdige hardwarematige videoconferencing toepassingen hun terugverdienmodel meestal uitsluitend baseren op de vermindering van reiskosten daar kent de COMvenience UC toepassingen een brede range aan terugverdien- of besparingsaspecten. Mede door de relatief lage kosten van de COMvenience UC toepassing is de business case meestal al sluitend te krijgen op basis van uitsluitend de presence en secure chat functionaliteit. Bij een COMvenience UC implementatie spreekt men dan ook niet van zogenaamde terugverdientijden van 12, 24 of 36 maanden, maar is dit een kwestie van enkele weken tot enkele maanden".

COMvenience biedt klanten leasemogelijkheden met flexibele termijnen voor leasing van 12 tot 60 maanden. Waarbij uiteraard wel opgemerkt dient te worden dat bij een korte termijn de leasekosten relatief hoog zijn en dat een leasetermijn van langer dan 36 maanden, gezien de snelheid van innovatie op gebied van apparatuur, afgeraden wordt.

 

Meer over

BesturingssystemenSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Staat van Digitale Connectiviteit binnen de Bouw- en Installatiebranche 2025

    Digitale connectiviteit is de kern van veel processen in de bouw en volgens insiders van strategisch belang voor de toekomst van de sector. Waar sta jij?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Beveiliging en IT samen sterk tegen bedreigingen

    Deze paper geeft concrete strategieën en handvatten om IT en Security effectiever te integreren.

    Meer lezen

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Overname E-Storage is voor PQR strategische zet in bescherming klantdata

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    HP en de rode lijn van Fantasia naar The Future of Work

    AchtergrondWerkplek & Beheer

    Pax8 schudt met cloud-marktplaats de distributiewereld op

    OpinieSecurity & Awareness

    Wanneer elke seconde telt: voorbereid zijn op een cyberincident

    OpinieWerkplek & Beheer

    Werkapparatuur: top 5 ergernissen (en hoe ze te voorkomen)

    e-mail
    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft verhoogt drempel voor inkomende e-mail

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs