Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » Cloud & Infrastructure » Datacenter & Infrastructure » Virtualisation

Systancia komt met AppliDis Fusion 4

12 januari 2011 - 20:03ActueelVirtualisation
externe partij
externe partij

Systancia komt met AppliDis Fusion 4, een totaal nieuwe intelligente oplossing voor applicatie- en desktopvirtualisatie (SBC en VDI) op de markt. Eén softwareoplossing die Windows-applicaties en -desktops (en binnenkort ook Linux) virtualiseert, beheerd vanuit één webconsole. Het is gebaseerd op Windows RDP 7-protocol, is uitwisselbaar met vele hypervisors en bevat functies zoals load balancing, catalogusmanagement, monitoring, reporting, VDI-cloning, etc.

Ict-beheerders kunnen vanaf één webconsole alle servers, applicaties, softwarelicenties en toegangsrechten managen. Het stelt de ict-beheerders in staat om virtuele machines, met een verscheidenheid aan besturingssystemen, op eenvoudige wijze in te richten, aan te maken en te managen.

AppliDis Fusion 4 is gebaseerd op RDP 7 en is volledig uitwisselbaar met de huidige hypervisors (Hyper-V, ESX, ESXi, Virtualcenter). Daardoor kan het alle applicaties en desktops virtualiseren en kan het eenvoudig worden geïmplementeerd binnen de (meeste) bestaande infrastructuren. Het stelt lang bestaande applicaties, verschillende applicatieversies, actuele en nieuwe applicaties eenvoudig door middel van een catalogus aan de gebruiker ter beschikking. Oude en nieuwe technologie, VDI en terminalservices (SBC) worden bijeen gebracht.

Drivers

In de gevirtualiseerde omgeving zijn automatisch rijke mediacomponenten beschikbaar. Denk aan video streaming, Flash-animaties en hoge kwaliteit bi-directionele audio. Externe apparaten worden direct herkend zodra ze zijn aangesloten op basis van door de fabrikant meegeleverde drivers. Met AppliDis Fusion 4 kan snel een eigen applicatie catalogus worden samengesteld waardoor applicaties kunnen worden toegewezen aan gebruikers of op verzoek beschikbaar worden gesteld.

Met AppliDis Fusion 4 worden snel en makkelijk dagelijks virtuele omgevingen beheerd. Eén gebruiksvriendelijk webconsole handelt alle functies af die in AppliDis Fusion 4 beschikbaar zijn: beheer van servers en applicaties, van contracten, het verlenen van toegangsrechten en ook het creëren en managen van virtuele machines. Een uitgebreide technische toolbox (registratie keys, toegang, identificatie etc.) vereenvoudigt de uitrol.

Meer over

BesturingssystemenBYODDesktopvirtualisatieHypervisorSoftwarebeheerUniversal CommunicationsVDIVirtualisatie

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Virtualisation

    VMware Cloud Foundation dicteert ontwikkelingen

    Winst
    Virtualisation

    Broadcom kan VMware definitief overnemen

    Virtualisation

    Dit hebben datacenter en sanitair met elkaar gemeen

    Virtualisation

    Dit zijn de principes voor hyperscale-cloudmodellen

    Virtualisation

    Rol distributeur en reseller bij duurzaam datacenter

    Naamswijziging
    Virtualisation

    Corel verandert naam in Alludo

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs