Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Getronics-CEO verlaat KPN

28 april 2011 - 09:12ActueelInnovatie & TransformatieGetronicsKPN
Pim van der Beek
Pim van der Beek

Erik van der Meijden, directeur van KPN-dochter Getronics stapt op. Hij verlaat per 1 mei 2011 het bedrijf. Het is nog niet bekend wat Van der Meijden gaat doen. Volgens een woordvoerder van KPN heeft Van der Meijden zelf besloten om op te stappen. Hij zou het een goed moment vinden om na drie jaar op te stappen en lichtte zijn vertrek verder niet toe. Totdat er een opvolger benoemd wordt, zal Steven van Schilfgaarde, cfo van Getronics, de rol van ceo waarnemen.

Van der Meijden had een contract voor onbepaalde tijd. Die overeenkomst is volgens KPN in goed overleg beëindigd.

Van der Meijden werd in oktober 2007 na de overname van Getronics door KPN benoemd tot algemeen directeur van de ict-dienstverlener. Hij integreerde de ict- en telecomdiensten voor de grootzakelijke markt en richtte zich met Getronics internationaal voornamelijk op standaard werkplekbeheer. In de Benelux werden gestandaardiseerde infrastructuurdiensten de belangrijkste pijler.

Het vertrek van Van der Meijden heeft volgens KPN niets te maken met de recente benoeming van Eelco Blok tot directeur van KPN. 'Blok en Van der Meijden werkten al jaren samen', meldt een woordvoerder van KPN. Blok was voor zijn benoeming tot algemeen directeur coo bij KPN en lid van de raad van commissarissen van Getronics.

‘Uitdagende marktomstandigheden’

KPN maakte 21 april bekend dat Getronics 'ook in het eerste kwartaal van 2011 te maken had met uitdagende marktomstandigheden en prijsdruk. Klanten zijn nog steeds afwachtend met het maken van investeringsbeslissingen en de markten van Getronics tonen niet of nauwelijks groei.'

In 2009 verdwenen bij Getronics meer dan 1900 arbeidsplaatsen. Deze maatregelen kostten de dienstverlener destijds 44 miljoen euro.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondOverheid

    Software is gevechtskracht

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Groningse doorbraak bij 3d-printtechniek voor robotjes

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    Tech aan het front

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Navo-sg Mark Rutte ziet innovatie op slagveld enorm versnellen

    AchtergrondData & AI

    Ai-bedrijf Braincreators stelt de mens weer centraal in nieuwe koers

    ActueelSoftware & Development

    Europese tech hongert naar Navo-orders

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs