Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

SaaS-conferentie komt naar Amsterdam

03 juni 2011 - 10:36ActueelInnovatie & Transformatie

Meer dan 200 ontwikkelaars van over de hele wereld komen van 6 t/m 10 juni samen in Pakhuis de Zwijger om drie dagen lang presentaties over Django bij te wonen. Django is open source software voor de ontwikkeling van webapplicaties. Django wordt onder meer gebruikt door Google, NASA, en het Nederlandse Layar.

Django is gemaakt in de programmeertaal Python, een objectgeoriënteerde programmeertaal die in 1991 door Guido van Rossum werd ontwikkeld. Hij noemde de programmeertaal naar zijn favoriete comedy Monty Python's Flying Circus. Python wordt gedistribueerd onder een open source licentie. Iedereen kan Python daardoor gratis gebruiken, zelfs als hij of zij er commerciële producten mee bouwt.

DjangoCon is een conferentie voor softwareontwikkelaars die Django gebruiken. Het doel is informatie te delen over de laatste ontwikkelingen rondom Django en na te denken over het internet van morgen. De conferentie vindt dit jaar plaats in Amsterdam en is georganiseerd door een groep Nederlandse vrijwilligers. Meer dan 200 ontwikkelaars van over de hele wereld zullen samenkomen in Pakhuis de Zwijger om drie dagen lang presentaties bij te wonen.

Veldbedden

Tot de Djangoprofessionals die een presentatie zullen verzorgen behoren onder meer werknemers van Mozilla, de maker van Firefox en Convore. Dat laatste is een soort Twitter met de nadruk op realtime discussies.

De laatste twee dagen van de conferentie vinden plaats in De Waag. Tijdens deze dagen zullen de ontwikkelaars met elkaar verder werken aan Django zelf. De Waag is 48 uur open, zodat de ontwikkelaars dag en nacht kunnen doorwerken. Er staan veldbedden klaar, volgens de organisatoren 'voor de nodige rustmomenten tussendoor'.

De stad Amsterdam biedt deelnemers aan de conferentie een tegoedbon voor een gratis fiets gedurende de duur van de conferentie.

Meer over

SaaS

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst. De praktijk van verschillende manieren van industrieel bouwen

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    AchtergrondData & AI

    Intelligentie op de plek waar het ontstaat

    ActueelData & AI

    Kort: 100 miljoen voor Nederlandse ai, down under investeert ook (en meer)

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Navo moderniseert it-infrastructuur met Oracle en Thales

    OpinieInnovatie & Transformatie

    ASMI, de stille kracht achter chip van morgen

    Groei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    ING: it-dienstensector groeit licht harder dan economie

    Productiviteitsgroei
    ActueelInnovatie & Transformatie

    Digitalisering en innovatie speerpunt bij Productiviteitsagenda

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs