Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

ETC en AppSense richten User Liberation Front op

23 juni 2011 - 07:51ActueelWerkplek & Beheer
Redactie Channelweb
Redactie Channelweb

Value added distributeur ETC en user virtualization leverancier AppSense hebben het User Liberation Front opgericht. Met dit initiatief willen zij een einde maken aan de ICT beperkingen waar veel gebruikers dagelijks mee te maken hebben.

‘Computergebruikers zijn veel te lang beperkt geweest in de manier waarop zij konden werken,’ zegt Wim Heupers, Sales Manager Citrix van ETC. "Moderne medewerkers willen drie dingen. Ten eerste willen ze kunnen werken op het device van hun keuze, bijvoorbeeld een iPad, privé computer of smartphone. Ten tweede willen zij altijd en overal kunnen werken. En tot slot verwachten ze daarbij altijd dezelfde gebruikerservaring. Feitelijk kan je dus stellen dat gebruikers meer vrijheid wensen.

Daarom komen wij met een nieuw initiatief: het User Liberation Front. Samen met AppSense en onze resellers willen wij de gebruiker bevrijden van de beperkingen. Altijd en overal kunnen werken, op ieder device, met dezelfde gebruikerservaring, dat is de toekomst!"

AppSense is wereldwijd marktleider op het gebied van user virtualisatie. Herman Leunen, Vicepresident van AppSense Benelux: "AppSense biedt het breedste en diepste assortiment producten voor het beheer van gebruikers. We zien de laatste tijd een sterk toenemende marktvraag naar onze oplossingen, mede onder invloed van trends als virtualisatie, ‘Bring Your Own Device’ en cloud computing.

Om deze vraag goed in te kunnen vullen, zoeken we een beperkt aantal nieuwe resellers. Samen met onze value added distributeur ETC ondersteunen wij resellers op marketing, sales en technisch gebied. Dit is een markt die nu in beweging is. ETC en AppSense bieden resellers de beste support en producten om hier een goede positie in te verwerven."

Veel resellers reageren enthousiast op het initiatief. "Organisaties vragen ons vaak hoe de desktop van de toekomst er uitziet." zegt Mark de Hullu, Sales Manager van Groupe Open. "Met de dienstverlening van Groupe Open en oplossingen van AppSense kunnen we onze klanten vooruithelpen op het vlak van desktop beheer, Windows 7 migraties, kostenbesparingen en desktop standaardisatie, ongeacht OS, delivery platform en device. Groupe Open is er net als AppSense en ETC van overtuigd dat de markt voor desktop transformatie en user virtualisatie rijp is voor een doorbraak."

Meer over

Besturingssystemen

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slim verbonden en veilig georganiseerd

    Waarom connectiviteit en security onlosmakelijk verbonden zijn.

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Staat Digitale Connectiviteit Bouw- en Installatiebranche

    Connectiviteit is de kern van veel processen en van strategisch belang voor de toekomst. Waar sta jij?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI is geen hype en zelfs groter dan de...

    In 1935 stortte een revolutionair nieuw vliegtuig neer tijdens een testvlucht. Het bleek te complex om zomaar te vliegen. De oplossing?

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Werkplek & Beheer

    Finalist lijft Liferay-msp Proteon Communication Builders in

    Data & AI

    Van uitvoerder naar regisseur: hoe ai werk en talent samenbrengt

    Cloud & Infrastructuur

    Zo voorkom je te grote afhankelijkheid van cloudleveranciers

    Klantcontact met ai
    Data & AI

    Technologie (ook ai) is geen doel, wat telt is wat je er mee doet 

    Linux
    Werkplek & Beheer

    Linux groeit gestaag op de business-pc

    Werkplek & Beheer

    Digitale weerbaarheid vereist verschuiving van reactief naar proactief

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs