Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Infor lijft software voor kwaliteitscontrole in

22 december 2011 - 18:14ActueelInnovatie & TransformatieInfor

Bedrijfssoftwareleverancier Infor heeft de applicatie Quality Control Solution (QCS) overgenomen van zijn Amerikaanse partner RSVP Business Systems. Infor hoopt zo zijn bedrijfssoftware te versterken met een applicatie voor diensten- en kwaliteitscontrolemanagement. Het gaat vooralsnog om een Noord-Amerikaanse aangelegenheid. De bedrijfsoftwarereus voegt het product mogelijk later toe aan zijn wereldwijde software-aanbod maar zegt niet wanneer.

Dienstverlener RSVP Business Systems is een Amerikaanse partnerleverancier van bedrijfssoftware van Infor. De overgenomen applicatie is gebaseerd op Infor's Mongoose-ontwikkelsoftware. Het product integreert in Infor 10 ERP Business (Syteline) en andere software van de leverancier.

De applicatie moet bedrijven helpen met het volgen, controleren en beheren van kwaliteit tijdens de dagelijkse bedrijfsprocessen. Het gaat bijvoorbeeld om het ontvangen, produceren en verzenden van producten. De software moet leveranciers ondersteunen bij onder andere kwaliteitsincidenten, veranderingsmanagement, machine- en onderhoudsresultaten, veiligheid en training.

Infor nam in november 2011 producten over van Single Source Systems. Dat ging om de service management-oplossingen. Service Management Plus (SM-Plus), SM-Plus Mobile en Workbench Suite. Infor rondde in april 2011 de aankoop van branchegenoot Lawson af. Voor die overname telde het twee miljard dollar neer.

Infor Nederland

Infor behoort tot de grootste bedrijfsoftwareleveranciers van de wereld. Het bedrijf heeft 75.000 klanten in 164 landen.

In Nederland telt Infor ongeveer zevenhonderd medewerkers. ERP Baan en de ERP LN-producten vormen de kern van de Nederlandse activiteiten. Maar ook andere producten als bibliotheeksoftware (het vroegere Geac), Infor CRM Epiphany en supply chain management software behoren tot de activiteiten.

Meer over

Overname

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Over post-quantum security (en waarom je nú moet handelen)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    RIVM moet grip houden op doorontwikkeling Praeventis  

    TNO
    ActueelInnovatie & Transformatie

    TNO: zonder megaclusters geen nieuwe ASML

    MagazineInnovatie & Transformatie

    Spoelstra Spreekt: Onzekere inkoper

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs