Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief
Handen schudden

coMakeIT vergroot ontwikkeltak Columbus via India

03 januari 2012 - 10:04ActueelInnovatie & Transformatie

De Deense erp-leverancier Columbus heeft een overeenkomst gesloten met offshore-dienstverlener coMakeIT uit Harderwijk. Dat bedrijf helpt de Denen met het vergroten van de ontwikkelcapaciteit van Microsoft Dynamics bedrijfssoftware. Binnen drie jaar tijd moeten ongeveer tweehonderd ontwikkelaars vanuit India software ontwikkelen voor Columbus.

'We koppelen ontwikkelaars in India aan de bestaande r&d-afdelingen van softwarebedrijven', zegt Gertjo Tigelaar, vice president sales en account management van coMakeIT. Hij vertelt dat de contacten met de Denen tot stand kwamen via het Veenendaalse To Increase dat software levert voor de bouw en industrie en een dochterbedrijf is van Columbus.

Tigelaar zegt dat de landendivisies van Columbus steeds meer ontwikkelwerk uitbesteden naar India. 'Dat gebeurt nu in Noorwegen  en Groot-Brittannië en in 2012 ook bij de Nederlandse vestiging.'

Softwareleverancier Columbus telt wereldwijd ongeveer duizend medewerkers en richt zich voornamelijk op erp-software op basis van Microsoft Dynamics AX en in mindere mate op Dynamics Nav en CRM. Bij de Nederlandse vestiging werken ongeveer 45 mensen.

CCS

Vanuit het ontwikkelcentrum van coMakeIT in de Indiase stad Hyderabad werken nu ongeveer 150 ontwikkelaars. Zij zijn in dienst van coMakeIT en verrichten ontwikkelwerk voor productsoftwareleveranciers als het Nijmeegse Planon (facility management), CCS uit Woerden (softwareleverancier voor banken en verzekeraars) en Lean Apps (verzekeraars en pensioenen) uit Naarden. coMakeIT telt in Nederland vier man.

Meer over

Microsoft DynamicsOffshoring

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    Design Sprints: 4 dagen van idee naar prototype

    Hoe zet je in vier dagen tijd een gevalideerd prototype neer met Design Sprints?

    Computable.nl

    Dit is de weg naar informatietransformatie

    In een wereld waar data en informatie centraal staan, moeten organisaties zich aanpassen aan de digitale toekomst. Informatietransformatie is de sleutel tot het versterken van beveiliging en het bevorderen van efficiëntie.

    Meer lezen

    AchtergrondInnovatie & Transformatie

    AcICT: Digitaliseringsstrategie is uitvoerbaar, mits focus en regie verbeteren

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort nieuws: Oracle steekt miljard in ai- en cloudinfrastructuur NL en Caribisch gebied krijgt eigen cloud (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: Conscia neemt Open Line over, 6,1 miljoen voor 3d-oplossing tandenknarsen (en meer)

    OpinieSecurity & Awareness

    Over post-quantum security (en waarom je nú moet handelen)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    Kort: 15 miljoen voor QuiX Quantum, NTT Data met Eurofiber in 5G-zee (en meer)

    ActueelInnovatie & Transformatie

    RIVM moet grip houden op doorontwikkeling Praeventis  

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialData & AI

    Private AI helpt gemeenten met vertrou...

    In een tijd waarin gemeenten geconfronteerd worden met groeiende verwachtingen van burgers, toenemende wet- en regelgeving en druk op budgetten,...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs