Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzending indienen
    • Inzendingen
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

ETC houdt sessies over en acties rondom Huawei

Jeff Scipio
31 juli 2012 - 13:15ActueelCloud & InfrastructuurETCHuawei
Sander Hulsman
Sander Hulsman

Ict-distributeur ETC uit Bodegraven gaat de komende maanden met diverse kennissessies en commerciële acties resellers nader kennis laten maken met de zakelijke producten van telecom- en netwerkleverancier Huawei.

Via een netwerk van partners levert Huawei in meer dan 140 landen ict-oplossingen aan carriers, het bedrijfsleven en de particuliere markt. ETC is distributeur in Nederland voor de producten en oplossingen voor het zakelijke segment, die door de Huawei Enterprise-divisie worden geleverd. Het Enterprise-portfolio van Huawei omvat ip-oplossingen (routers en switches), producten voor communicatietechnologie (telepresence, videoconferencing en ipcc) en it-oplossingen (servers en storage).

Joy to Deploy

'De producten en oplossingen van Huawei Enterprise zijn nog niet bij elke reseller voldoende bekend', zegt Jeff Scipio, verantwoordelijk voor Huawei Business Partner Development bij ETC. 'Om de reseller nader te informeren over de producten van Huawei Enterprise, zijn wij gestart met kennissessies onder de naam ‘Joy to Deploy'. Doel van de Joy to Deploy-sessies is om de engineers van de resellers te laten zien hoe eenvoudig het is om Huawei-netwerkapparatuur te configureren. De sessies beginnen met een technische uitleg over de mogelijkheden van de apparatuur, waarna de reseller de kans krijgt om zelf configuraties te bouwen.'

In eerste instantie zal ETC zich richten op de ip-producten (routers en switches) van Huawei. Later in het jaar zullen Joy to Deploy-sessies worden gehouden voor de it (storage en servers) en communicatieproducten van Huawei. Naast de kennissessies heeft ETC ook een aantal promotionele acties opgezet, waarbij resellers Huawei-netwerkapparatuur met extra korting kunnen inkopen, aldus Scipio. 'Ook zullen we met een aantal themasessies op het gebied van vdi (desktopvirtualisatie) komen, waarin de oplossingen van Huawei uitgebreid aan de orde zullen komen.'

De sessies van telkens een halve dag worden maandelijks gehouden tot eind 2012, op elke laatste vrijdag van de maand.

Meer over

NetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Toekomst van netwerkbeveiliging

    Waarom geïntegreerde architecturen bepalend worden voor schaal en controle

    Computable.nl

    Hybride vergaderen herzien

    Wat moderne werkplekken vragen van meeting- en samenwerkingsomgevingen

    Computable.nl

    Virtualisatie heroverwogen

    Waarom enterprise IT opnieuw kijkt naar kosten, schaal en flexibiliteit

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Awards-inzendingen

    Pijl naar rechts icoon

    Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.

    Datagedreven integrale aanpak van complexe casuïstiek in het sociaal domein (Stichting Optimale Samenwerking in samenwerking met INKIS B.V.)
    Pijl naar rechts icoon

    osapiens

    Hoe Solo midocean van duurzaamheidsregels een groeikans maakt (Osapiens)
    Pijl naar rechts icoon

    AI Flitsmeester

    Interactieve flitskaarten (AI Flitsmeester)
    Pijl naar rechts icoon

    AgentsLab

    AgentsLab
    Pijl naar rechts icoon

    Genesys

    Genesys Cloud Agentic Virtual Agent powered by LAMs (Genesys Cloud)
    Alle inzendingen
    Pijl naar rechts icoon

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    De QR-code als strategische sleutel vo...

    Productdata speelt een belangrijke rol binnen productieketens. Consumenten verwachten transparantie en ketenpartners vragen om betrouwbare informatie. En ook wet- en regelgeving stelt steeds hogere eisen aan de beschikbaarheid en kwaliteit...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Huawei
    Cloud & Infrastructuur

    Huawei Enterprise betreedt Europese markt

    Huawei
    Cloud & Infrastructuur

    Huawei krijgt Miercom-certificaat voor switches

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs