Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Uptime Institute geeft Colt Tier III-certificering

03 september 2012 - 09:27ActueelCloud & InfrastructuurColt
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Netwerk- en telecomleverancier Colt heeft van het Uptime Institute een Tier III-certificering gekregen voor de ontwerpdocumenten van twee hallen in het datacenter 'London 3'. Hiermee voldoet het ontwerp aan alle vereisten voor gelijktijdig onderhoud die het instituut heeft vastgelegd in het internationale standaardensysteem. Zo kan een minimale kans op onderbreking van de dienst en een uptime van 99,98 procent worden gewaarborgd.

De Tier III-ontwerpcertificering is een onafhankelijk onderzoek naar de mogelijkheid van het ontwerp om computerruimten operationeel te houden tijdens onderhoudswerkzaamheden. In het ontwerp moet rekening worden gehouden met de kleinste details. 'Het modulaire ontwerp van Colt maakt ultrahoge beschikbaarheid mogelijk', zegt Vince Renaud, senior tier certification authority bij Uptime Institute. 'Het laat zien dat de branche een belangrijke stap heeft gezet met een robuuste oplossing voor de infrastructuur met razendsnelle implementatie. Door de strenge evaluatie tijdens het certificeringsproces zijn klanten ervan verzekerd dat alle elementen aanwezig zijn voor maximale beschikbaarheid.'

Eerder dit jaar werd Colt al bekroond met het Management & Operations-keurmerk (M&O) voor de London 3-vestiging. London 3 is een van de belangrijkste locaties van Colt. De vestiging ligt op veertig kilometer afstand van het centrum van Londen en heeft 10.500 vierkante meter aan datacenterruimte met een totale energielevering van 33 MVA. De locatie bevindt zich net buiten de grote ringweg M25 van Londen. Dit betekent dat het datacenter altijd bereikbaar is, zelfs als Londen niet toegankelijk is of de M25 volledig gesloten zou zijn.

Datacenter in Roosendaal

Eerder maakte Colt ook al bekend dat het werkt ook aan het ontwerp van een groot, energiezuinig en carrier-neutral datacenter 'ergens in Nederland'. Naar nu blijkt gebeurt dit in Roosendaal. Het nieuwe datacenter zal naar verwachting begin 2013 operationeel zijn. Het nieuw te bouwen pand beschikt over 39.000 vierkante meter vloeroppervlak, waarvan in eerste instantie tweeduizend vierkante meter gevuld gaat worden. Dit wordt op korte termijn uitgebreid naar tienduizend vierkante meter. Dat houdt in dat ruim een kwart van het totaal verhuurde vloeroppervlakte van Colt in Europa in het nieuwe datacenter gaat komen.

Meer over

CertificeringNetwerkbeheerNetwerken

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Colt bouwt groot datacenter in Nederland

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Uptime Institute ontstemd over Tier IV-claim Switch

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Colt breidt datacentercapaciteit uit

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Colt sluit 5-jarig contract met Delta Lloyd

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs