Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Computable: Stel je vraag aan Mark Hurd (Oracle)

02 oktober 2012 - 09:11ActueelCloud & InfrastructuurComputableOracle
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Founder | Content Director

Een redacteur van Computable reist op woensdag 17 oktober 2012 af naar het Engelse Londen om te praten met Mark Hurd van Oracle. Hij is na een turbulente tijd bij ict-leverancier HP overgestapt naar de bedrijfssoftwareleverancier en is daar aangesteld als president. Daarmee is hij de tweede man van Oracle geworden achter ceo Larry Ellison. Computable stelt zijn lezers in staat om vragen in te dienen waarvan er zoveel mogelijk aan Hurd zelf gesteld zullen worden.

De afgelopen jaren is er bij Oracle veel veranderd. De traditionele bedrijfssoftwareleverancier nam in april 2009 infrastructuurleverancier Sun Microsystems over, waardoor Oracle ook ineens leverancier van hardware werd. De integratie verliep niet zonder slag of stoot en ook de markt was niet tevreden over het nieuwe verkoopbeleid van Oracle op Sun-producten. Gevolg was dat het marktaandeel van Oracle-hardware de daarop volgende jaren kelderde.

Inmiddels lijkt het tij gekeerd en presteert Oracle stabiel met zijn aangekochte hardware. Dit geldt ook voor de bedrijfssoftware. Oracle kijkt weer vooruit. Dit blijkt ook uit de aankondigingen die allemaal gedaan worden tijdens Oracle Open World in San Francisco. De meest opvallende is wel dat ceo Larry Ellison het einde van disk-opslag aankondigde.

Stel je vraag

Oracle is dus weer bezig met de toekomst. Reden om hierover met Mark Hurd te gaan praten. Computable wil hier graag zijn lezers bij betrekken. De redactie vraagt zich af wat jij vanuit jouw professie zou willen vragen aan Mark Hurd. De vraag dient te gaan over ontwikkelingen binnen Oracle op het gebied van strategie, technologie, producten, de markt of de toekomst. Stel jouw vraag door deze in te vullen in het reactie veld onderaan dit artikel . Computable verzamelt alle vragen en zal de meest interessante aan Mark Hurd voorleggen. De interessante vragen die niet gesteld kunnen worden, zullen worden voorgelegd aan de Nederlandse directeur Reinier van Grieken.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    82 reacties op “Computable: Stel je vraag aan Mark Hurd (Oracle)”

    « Oudere reacties
    Nieuwere reacties »
    1. Samuel Korfmacher schreef:
      11 oktober 2012 om 08:34

      Oracle recently lost a lawsuit in the European Court of Justice about the use of second hand/used software. Many user want to use second hand licenses in order to save costs. There is a big market in Europe for second hand licenses, but Oracle is not yet actively catering to this market. How will Oracle respond to this change in user behavior?

      Login om te reageren
    2. Hugh Hulleman schreef:
      11 oktober 2012 om 08:34

      Vraag aan Mark Hurd:

      Wie ziet Oracle als de grootste concurrent en op welk gebied. Hierbij te denken aan IBM, HP, of de opensource community?

      Oracle heeft geroepen dat de toekomst ligt in SSD’s. Op welke termijn ziet Oracle dit en wordt dit geprojecteerd op het SUN storage portfolio (Pillar ect)?

      Login om te reageren
    3. Cordny Nederkoorn schreef:
      11 oktober 2012 om 08:34

      As a member of the Oracle boardroom, what is your vision on the development of Oracle products regarding cloud computing and data security globally?

      Login om te reageren
    4. Jos van Velzen schreef:
      11 oktober 2012 om 08:36

      It-leveranciers in het algemeen en databaseleveranciers in het bijzonder hebben personeel in dienst dat erg bezig is met ratio; personeel dat erg denkt vanuit het ‘hoofd’.
      De tijden zijn echter aan het veranderen. Er is een duidelijke tendens merkbaar naar meer ruimte voor het ‘gevoel’, over handelen vanuit het ‘hart’, vanuit verbinding met de medemens. Bij Google heeft men op dit vlak al een volledig programma over ‘Mindfullness’ uitgerold.

      Wat gaat Mark Hurd doen om zijn bedrijf mee te laten bewegen met deze trend, en daarin wellicht het voortouw te laten nemen?

      Met menszinnige groet,

      Jos van Velzen

      Login om te reageren
    5. Norman Manley schreef:
      11 oktober 2012 om 08:36

      Er is veel onduidelijkheid over Oracle’s data integratie strategie, het oude product Warehouse Builder (OWB) is in gebruik bij heel veel klanten, maar was gratis. Het nieuwe product Oracle Data Integrator (ODI) is niet gratis, maar wel goed. Wat moeten de OWB klanten doen – verder ontwikkelen of overstappen naar ODI? en als zij niet overstappen hoelang gaat OWB ondersteund worden?

      Login om te reageren
    6. Roger van de Kimmenade schreef:
      11 oktober 2012 om 08:36

      Een belangrijk concept binnen SaaS-oplossingen is multi-tenancy. Zijn hier ontwikkelingen gaande om dit concept beter aan te bieden in Oracle-producten?

      Login om te reageren
    7. Paul Snoep schreef:
      11 oktober 2012 om 08:42

      I’d like to know what plans exist in relation to the Exa-series of hardware/software combinations.

      Login om te reageren
    8. Maarten Hartsuijker schreef:
      11 oktober 2012 om 08:49

      De Java software van Oracle staat bekend als de Achilleshiel van de werkplek beveiliging. Updates leiden tot verstoringen vanwege slechte backwards compatibility en leveranciers van op Oracle technologie gebouwde oplossingen waarschuwen regelmatig om *niet* te updaten (en dus kwetsbaar te blijven). Hackers en botnetherders storten zich gretig op de kwetsbaarheden in Java en besmetten het ene na het andere bedrijf.
      Oracle brengt update na update uit, maar lijkt moeite te hebben om structureel iets te verbeteren. Op welke wijze denkt Oracle het komende jaar haar Java product structureel te kunnen verbeteren zodat kwetsbaarheden minder impact hebben en de kans op verstoringen in business applications bij het doorvoeren van updates afneemt.

      Login om te reageren
    9. Stefan Koopmanschap schreef:
      11 oktober 2012 om 08:51

      There is lots of criticism on the way Oracle handles Open Source (and specifically MySQL). What are Oracle’s plans with MySQL? Will Oracle ever be able to truly embrace the Open Source culture?

      Login om te reageren
    10. jschattorie schreef:
      11 oktober 2012 om 08:53

      Ik ben benieuwd naar wat de strategie van Oracle is op het gebied van Fusion voor specifieke marktsegmenten zoals voor bijvoorbeeld belastingdiensten?

      Login om te reageren
    « Oudere reacties
    Nieuwere reacties »

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Larry Ellison kondigt einde disk-opslag aan

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oracle introduceert nieuwe Sun x86-servers

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oracle richt zich op hoogwaardige hardware

    Computable.nl
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Oracle boekt recordcijfers in vierde kwartaal

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Voormalig Sun-personeel betreedt Oracle-pand

    Computable.nl
    ActueelCarrière

    Oracle sluit vestiging Sun Nederland

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • – Phishing
    • – Ransomware

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs