Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Eerste hulp bij recensies schrijven

Laptop
23 november 2012 - 08:56InfopaginaInnovatie & TransformatieComputable
Johannes van Bentum
Johannes van Bentum

Beste recensent, Je hebt aangeboden een product (boek, software, hardware) te testen en een recensie te schrijven voor Computable.nl. Wij wensen je veel plezier en inspiratie bij het schrijven! Hieronder vind je wat tips en aanwijzingen.

Een recensie op Computable.nl is maximaal 250 woorden lang – denk aan drie stevige alinea’s die samen niet meer dan een half A4-tje (in twaalfpunts letter) beslaan.

Concentreer je in de recensie op opvallende dingen. Probeer niet de inhoud van het boek na te vertellen of samen te vatten, maar schrijf op wat je van het boek vindt. Het zelfde geldt voor software en hardware: beschrijf niet de specs, maar beschrijf je ervaring. Bijvoorbeeld: Heb je er iets aan in je werk? Wat ga je voortaan anders doen?

Geef een cijfer! Vind je het product een zesje waard of is het een dikke tien? Vermeld in de recensie je rapportcijfer, dat gebruiken wij om het gemiddelde van alle recensenten te berekenen.

Moet het snel? Ja, het liefst ontvangen wij de recensie binnen een week nadat je het boek ontvangen hebt, maar we hebben je twee weken de tijd gegeven. Reken er op dat het aanpoten is!

Hoe lever ik in? Stuur de tekst in via de link naar het Google-formulier uit het eerste mailtje dat je ontving. Ben je mailtje en link kwijt? Vraag dan een nieuwe link via johannes@computable.nl.

Mag ik het boek houden?
Ja, het product is een bedankje voor het schrijven van de recensie.

Hoe zit het met het auteursrecht? Als auteur houd je de rechten op jouw tekst. Computable.nl (De Persgroep Digital) belooft je hierbij de recensie maximaal een keer te publiceren op internet en (mogelijk) een keer in Computable Magazine. De Persgroep Digital is niet aansprakelijk voor het ongeoorloofd overnemen van je tekst door andere sites, maar je mag bij de eigenaren van die sites wel direct een claim indienen! Zo kun je er toch nog iets aan verdienen. 😉

Ik heb toch nog een vraag. Bel Computable-hoofdredacteur Johannes van Bentum op 020-204 2351 (ook mobiel).

Veel succes!

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Innovatie in uitvoering: industrieel bouwen

    Wees voorbereid op de bouwplaats van de toekomst.

    Computable.nl

    Agentic AI in actie

    De stappen van automatiseren naar écht autonoom werken. Welke toepassingen zijn succesvol?

    Computable.nl

    Slimme connectiviteit: de toekomst van bouwen

    Hoe stoom jij jouw organisatie in de bouw en installatie sector klaar voor de digitale toekomst?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    AI in softwaretesten: tussen belofte e...

    De opkomst van kunstmatige intelligentie (AI) wekte hoge verwachtingen in de wereld van softwaretesten. Zelflerende testsuites, automatisch gegenereerde testgevallen en...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    S-board 860 Bluetooth Rechargeable
    Cloud & Infrastructuur

    Lezers testen: S-board 860 Bluetooth

    Socrates
    Cloud & Infrastructuur

    Lezers lezen: Socrates Reloaded (3)

    Carrière

    Lezers lezen: Agile werkt

    Socrates
    Carrière

    Lezers lezen: Socrates Reloaded (2)

    Socrates
    Carrière

    Lezers lezen: Socrates Reloaded

    Fujitsu Lifebook U772
    Cloud & Infrastructuur

    Computable-lezers testen Fujitsu Lifebook U772

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs