Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Computable Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Nieuwsbrief

Tools4ever beheert user accounts Rabo Vastgoed

09 januari 2013 - 10:37ActueelData & AITools4ever
Sander Hulsman
Sander Hulsman
Chief Digital Content

Leverancier van identity- en access management (iam)-oplossingen Tools4ever heeft een overeenkomst gesloten met Rabo Vastgoedgroep voor de implementatie van User Management Resource Administrator (Umra). Met de inzet van iam-software wil de vastgoedonderneming zijn Active Directory op orde brengen en het user account-beheer efficiënter maken.

Rabo Vastgoedgroep zet diverse modules van Umra in, te weten Umra HD (Helpdesk Delegatie), Umra SRC (koppeling met personeelssysteem ADP Personnelview) en Umra RBAC. Als gevolg van deze implementaties hoopt Rabo Vastgoedgroep de informatievoorziening in de gehele keten te kunnen verbeteren.

Ticketsysteem Atos

De webformulieren van Umra vervangen de vele e-mails die de zestig key users versturen naar ict-dienstverlener Atos, wanneer zij een aanvraag met betrekking tot user accounts willen doen. Dat kan bijvoorbeeld zijn het aanvragen van een nieuw account voor een nieuwe medewerker, het instellen van groepslidmaatschappen en extra rechten op bepaalde applicaties. Wanneer het geen Active Directory-wijziging betreft, schiet Umra automatisch een ticket in het ticketsysteem van Atos.

Met Umra SRC is een koppeling gemaakt met personeelssysteem ADP Personnelview. Door deze koppeling kan Umra gegevens van medewerkers die in dienst komen automatisch inladen in de webformulieren, waarna de key users slechts nog enkele gegevens moeten toevoegen. Daarnaast werkt Umra dagelijks alle medewerkergegevens die gewijzigd zijn in het personeelssysteem bij in de Active Directory. Tot slot zet Rabo Vastgoedgroep Umra Role Based Access Control (RBAC) in om ict-resources aan medewerkers toe te kennen op basis van hun functie/rol binnen de organisatie.

Exchange, Sharepoint en Lync

‘De informatie van medewerkers in de Active Directory is nu altijd actueel en betrouwbaar’, zegt Elmer Pouw, service level manager bij Rabo Vastgoedgroep. ‘De Active Directory is een belangrijke bron voor het centrale Exchange-adresboek, de Sharepoint-profielen en de Lync-contacten. Het is cruciaal voor de organisatie dat deze ‘actuele’ medewerkersinformatie in de Active Directory staat. Nu wij dat goed voor elkaar hebben, beschikken wij vanuit de verschillende systemen altijd over de juiste medewerkersinformatie.’

Meer over

ILMSharePointSoftwarebeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Computable.nl

    De weg van dataverzameling naar impact

    Iedere organisatie heeft data, maar niet iedereen weet hoe je het goed gebruikt. Hoe zet je waardevolle informatie om in actie?

    Computable.nl

    In detail: succesvolle AI-implementaties

    Het implementeren van kunstmatige intelligentie (AI) biedt enorme kansen, maar roept ook vragen op. Deze paper beschrijft hoe je als (middel)grote organisatie klein kunt starten met AI en gaandeweg kunnen opschalen.

    Meer lezen

    Computable.nl
    ActueelFinanciële dienstverlening

    Rabo Vastgoed legt beheer buiten de bank

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    AdvertorialInnovatie & Transformatie

    Computable Insights

    Een ai-agent die klantvragen afhandelt. Dat is een van de nieuwste troeven van softwareproducent Salesforce, dat daarmee meesurft op de...

    Meer persberichten

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs