Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • IT Strategy & Governance
    • Cloud & Infrastructure
    • Data & AI
    • Security & Risk
    • Software & Development
    • Digitale werkplek
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Computable Awards
    • Stem nu!
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
    • Inzendingen
    • De jury en experts
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
    • Magazine
    • Adverteren in het magazine
  • Nieuwsbrief

Home » IT Strategy & Governance

Minkels stelt All IT Rooms aan als partner

22 juli 2013 - 09:30ActueelIT Strategy & GovernanceAll IT RoomsMinkels
externe partij
externe partij

Datacenter fabrikant Minkels heeft een implementatiepartner toegevoegd aan zijn partnerkanaal. Het gaat om All IT Rooms, dat is aangesteld voor het leveren van Varicondition-DX (luchtgebaseerde) en Varicondition-H2O (watergebaseerde) row-based datacenter koeling. Medewerkers van All IT Rooms zijn door Minkels getraind om de energie-efficiënte DX en H2O datacenter koelingtechnologie te kunnen verkopen en implementeren.

Minkels opereert wereldwijd en heeft een internationaal partnerkanaal voor het implementeren van zijn datacenter totaaloplossingen. Minkels en All IT Rooms hebben de reselling overeenkomst zojuist getekend. Het betekent dat All IT Rooms toetreedt tot een selecte groep van Minkels-partners die de Varicondition-DX en Varicondition-H2O koelingoplossingen van Minkels mogen implementeren. All IT Rooms krijgt hiermee de mogelijkheid om de row-based koelingoplossingen van Minkels aan zijn klanten aan te bieden.

Het partnerkanaal voor implementatie van koelingoplossingen is belangrijk voor fabrikant Minkels. De strenge selectie van partners ook. Partners moeten de nodige datacenterkennis in huis hebben om de koelingtechnologie van Minkels gebruiksklaar te implementeren. Minkels heeft op dit moment in totaal 7 partners in Nederland die de Varicondition DX en H2O technologie kunnen installeren.

Minkels Varicondition-DX is een energie-efficiënte luchtgebaseerde koelingoplossing die specifiek geschikt is voor MKB-bedrijven. Ook voor corporate organisaties met decentrale afdelingen en bijbehorende decentrale serverruimtes kan het een geëigende oplossing zijn.

Minkels Varicondition-H2O is een energie-efficiënte watergebaseerde koelingoplossing die stroomvermogens tot 45 kW kan wegkoelen. Ook deze koelingoplossing kan in de serverruimte row-based – tussen de racks – worden gepositioneerd. Vooral in ‘high-density’ datacenter omgevingen kan deze waterkoeling een geëigende koelingtechnologie zijn. Daarnaast kan het een oplossing zijn voor organisaties die al een waterinfrastructuur voor gebouwkoeling hebben.

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Videobeveiliging naar de cloud

    Ontwikkelingen in videobeveiliging en cloud-gebaseerde securityplatformen

    Computable.nl

    Route naar digitale autonomie en soevereiniteit

    Van A(merikaans) naar Beter. Complexiteit zit niet in de nieuwe locatie, maar de weg er naar toe.

    Computable.nl

    Comeback? Private Cloud heroverwogen.

    Waarom regie, security en controle opnieuw centraal staan

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Security & Risk

    Het netwerk is niet langer een kabel,...

    Jarenlang werd het bedrijfsnetwerk gezien als een noodzakelijke voorziening. Een soort digitale snelweg waarover applicaties, bestanden en communicatie van A naar B werden vervoerd. Security speelde zich elders af: in...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    IT Strategy & Governance

    Waarom datasoevereiniteit over controle gaat, en niet over geografie

    IT Strategy & Governance

    Spoelstra Spreekt: Geen hond

    Data & AI

    Welke apps weten het meest over jou?

    Cloud & Infrastructure

    Kort: Odin versterkt zich in Duitsland, Europese Right to Repair Act onbekend (en meer)

    Carrière

    Eerste VSME-rapport Eurofiber: Volledig groene stroom en meer diversiteit

    Carrière

    Prins Bernhard jr. stort zich in de ai-race

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten
      • Persberichten bekijken
    • Blogwire

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2026 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs