Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Emerson introduceert UPS met FlexPower

24 september 2013 - 09:02ActueelCloud & InfrastructuurEmersonLiebert
externe partij
externe partij

Emerson Network Power lanceert de Liebert APS uninterruptible power supply (ups) met FlexPower-technologie. Door de hoge bezettingsgraad behaalt het systeem een efficiëntie van 92 procent in dubbele-conversiestand. De Liebert APS- ondersteunt een vermogensvraag tot maximaal 20 kVA/18 kW en maakt de behoefte aan overcapaciteit overbodig, wat de efficiëntie verhoogt en bijdraagt aan de lage total cost of ownership (tco) van het systeem.

Om de beschikbaarheid te optimaliseren, is de Liebert APS volledig redundant ontworpen. Hierdoor blijft de kritische belasting van geconditioneerde stroom onafhankelijk van een storing in het systeem. Het systeem heeft een ‘wrap-around’ onderhoudsbypass, zodat voeding mogelijk blijft tijdens onderhoud of reparatie. Door zijn modulaire schaalbaarheid kunnen gebruikers van de Liebert APS snel stroomcapaciteit of back-uptijd toevoegen om tegemoet te komen aan veranderende vermogenseisen; dit zonder de stroom af te schakelen. De Liebert APS is voorzien van LIFE remote diagnostiek van Emerson. Die biedt proactief onderhoud, waardoor de gemiddelde mean time to repair (mttr) wordt verlaagd en de beschikbaarheid wordt verbeterd.

De Liebert APS is ontworpen voor kleine tot middelgrote locaties waar men wil anticiperen op de toenemende stroomvraag door het upgraden naar grotere servers, het verhogen van de storagecapaciteit en het gebruik van krachtiger processoren om aan de groeiende vraag naar resource-intensieve applicaties te voldoen. Met FlexPower-modules is het mogelijk de stroomcapaciteit op te schroeven van 5 kVA/4,5 kW naar 20 kVA/18 kW. Accumodules zijn ook naar behoefte toe te voegen om de back-uptijd te verhogen. FlexPower-modules en accumodules zijn hot-swappable en probleemloos toe te voegen of te vervangen.

Meer over

NetwerkbeheerTelecom

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Kies de juiste virtualisatie-aanpak

    Vergelijk drie krachtige open source-oplossingen: Proxmox, Kubernetes en OpenStack

    Computable.nl

    Beveiliging begint bij de Server

    Is serverhardware de blinde vlek in het securitybeleid? Waarom lifecycle-denken cruciaal is voor IT-security

    Computable.nl

    Bouw de AI-organisatie niet op los zand

    Wat is de afweging tussen zelf bouwen of het benutten van cloud?

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Meer lezen

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel mogelijk weer ‘great’ als semi-staatsbedrijf

    QR Computable Kort 15 aug '25
    ActueelData & AI

    Kort: NL-data op kernenergie, ai-incidenten kosten 8 procent, phishing via QR (en meer)

    M&A, Fusie & Overname
    ActueelCloud & Infrastructuur

    Bluetron IT verkoopt tapereparatie-divisie aan Sprague

    AchtergrondCloud & Infrastructuur

    Your.Cloud bouwt aan Europees msp-collectief

    ActueelWerkplek & Beheer

    Microsoft schaft volumekortingen af

    ActueelCloud & Infrastructuur

    Intel-topman Tan overleeft confrontatie met Trump

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Abonneren Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs