Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Arista Networks Smart System Upgrade

06 februari 2014 - 15:42ActueelCloud & InfrastructuurArista Networks
externe partij
externe partij

Arista Networks introduceert Smart System Upgrade (SSU). Met deze netwerkapplicatie, die onderdeel uitmaakt van het Arista EOS, kunnen it-professionals en DevOps-teams het netwerkgedrag automatiseren en programmeren, in lijn met alle andere kritische systemen in hun cloud- of datacenter. SSU werkt op meerdere lagen van de totale netwerkarchitectuur.

Smart System Upgrade biedt een netwerkapplicatie voor procesoptimalisatie. Voorbeelden van SSU-functies die it-processen helpen te stroomlijnen zijn de Orchestration-, Virtualisatie en cloudmanagement-, Netwerk- en Core Operating System-laag.

Orchestration laag: SSU bevat programmeerbare interfaces naar toonaangevende systemen voor orchestration en DevOps-automatisering, zoals Puppet, Chef en Ansible, om onze platformen dynamisch te herbalanceren en te herpositioneren voor gepland onderhoud.

Virtualisatie en cloudmanagement laag: SSU integreert met VMware, Microsoft System Center en OpenStack, om virtuele processen te kunnen migreren en herpositioneren voordat er onderhoud aan het netwerk wordt gepleegd. De integratie met Arista’s ‘Automated Event Management systeem’ in EOS zorgt er verder voor dat alle herbalancering van workloads te initiëren zijn op basis van de netwerkbelasting, beschikbare poortcapaciteit en andere hoge prioriteiten.

Netwerklaag: Arista’s EOS biedt een programmeerbare controle over de netwerktopologie, waardoor switches en routers te upgraden zijn zonder dat gebruikers daar hinder van ondervinden. In de aankomende Arista EOS 4.14.1 release, wordt de SSU uitgebreid met een functie om netwerkapparaten te herstarten met minimale beïnvloeding van omringende apparatuur. Deze functionaliteit is ontwikkeld om vanuit cloudomgevingen de hoogst mogelijke servicelevels te kunnen garanderen.

Core Operating System laag: Arista’s EOS fundatie en het ‘multiproces state sharing systeem’ maken het mogelijk om individuele processen te herstarten, te upgraden en geprogrammeerd te controleren, voor maximale beschikbaarheid. Deze zelfherstellende architectuur brengt de nieuwste OS ontwerpprincipes naar de netwerkmarkt, om de betrouwbaarheid en operationele beschikbaarheid te verhogen.

Meer over

ArchitectuurDevOpsNetwerkbeheerRoutersSwitches

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Carrière

    Project architect Frank over IT bij UW...

    ‘De grootste uitdaging voor ons zit in hóé we de dingen doen.’ Frank is project architect en werkt aan het...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Google bundelt zakelijke ai onder Gemini Enterprise

    Cloud & Infrastructuur

    EU grijpt nog niet in tegen Microsofts cloudlicenties op Google en AWS

    Cloud & Infrastructuur

    Kabinet en rechter grijpen in bij Nexperia

    Cloud & Infrastructuur

    7 ontwikkelingen op de chipmarkt om in de gaten te houden

    ai industriele
    Overheid

    Kort: Min BuZa in zee met Netcompany, groeit industriële ai te hard? (en meer)

    Governance & Privacy

    It-benchmark-expert Metri Consulting staat weer op eigen benen 

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs