Computable.nl
  • Thema’s
    • Carrière
    • Innovatie & Transformatie
    • Cloud & Infrastructuur
    • Data & AI
    • Governance & Privacy
    • Security & Awareness
    • Software & Development
    • Werkplek & Beheer
  • Sectoren
    • Channel
    • Financiële dienstverlening
    • Logistiek
    • Onderwijs
    • Overheid
    • Zorg
  • Awards
    • Overzicht
    • Nieuws
    • Winnaars
    • Partner worden
  • Vacatures
    • Vacatures bekijken
    • Vacatures plaatsen
  • Bedrijven
    • Profielen
    • Producten & Diensten
  • Kennisbank
  • Magazine
  • Nieuwsbrief

Minkels komt met Free Standing Cold Corridor

06 oktober 2014 - 14:12ActueelCloud & InfrastructuurLegrandMinkels
externe partij
externe partij

Minkels, wereldwijd leverancier van modulaire datacenter oplossingen, onderdeel van het beursgenoteerde Legrand, heeft de Free Standing Cold Corridor geintroduceerd. Deze ultra-modulaire aisle containment is ontworpen voor zowel corporate als commerciële datacenters. De zelfdragende constructie biedt een pay-as-you-grow model voor energie-efficiënte scheiding van warme en koude luchtstromen, waarbij een initiële investering in racks overbodig is.

De Minkels Free Standing Cold Corridor is een volledig zelfdragend aisle containment design, waarmee – anders dan gebruikelijk in de datacentermarkt – onafhankelijk van datacenter racks afgesloten gangen gecreëerd kunnen worden. De nieuwe oplossing, een innovatie van Minkels’ afdeling Product Development, is een ultramodulair en daarmee flexibel concept om warme en koude luchtstromen op energie-efficiënte wijze van elkaar te scheiden. De Free Standing Cold Corridor heeft meteen na implementatie dezelfde energie-efficiëntie als een regulier Cold Corridor ontwerp mét datacenter racks.

Het modulaire design met enkel wandpanelen, dakpanelen en deuren, biedt corporate en commerciële datacenters een kostenefficiënt pay-as-you-grow model om energie-efficiëntie te creëren tegen lage opstartkosten (Capex). Ook biedt de Free Standing Cold Corridor, dankzij vergaande modulariteit in constructiedetails, flexibiliteit als het gaat om de concrete invulling met racks en apparatuur – waaronder storage en netwerk equipment.

De Free Standing Cold Corridor is ontwikkeld op basis van ‘client best-practices’ en in samenwerking met vooraanstaande klanten van Minkels. De klanten varieerden van supermarkten tot banken, in Nederland, Frankrijk, UK, Zwitserland en België.

De oplossing is compatibel met alle add-on-modules van Minkels’ Next Generation Cold Corridor, die dus naadloos integreerbaar zijn met de Free Standing Cold Corridor. De Free Standing Cold Corridor is ook geschikt voor toepassing in zogenoemde retrofit situaties, waarbij een bestaande operationele datacenter omgeving voorzien moet worden van energie-efficiënte aisle containment behuizing.

Meer over

Netwerkbeheer

Deel

    Inschrijven nieuwsbrief Computable

    Door te klikken op inschrijven geef je toestemming aan Jaarbeurs B.V. om je naam en e-mailadres te verwerken voor het verzenden van een of meer mailings namens Computable. Je kunt je toestemming te allen tijde intrekken via de af­meld­func­tie in de nieuwsbrief.
    Wil je weten hoe Jaarbeurs B.V. omgaat met jouw per­soons­ge­ge­vens? Klik dan hier voor ons privacy statement.

    Whitepapers

    Computable.nl

    Servers onder de loep – Een nieuw tijdperk

    Nieuwe eisen aan prestaties en beveiliging. De toekomst van serverbeheer.

    Computable.nl

    Grip op de soevereine cloud

    Van bewustwording naar daadwerkelijke controle. Sleutelrol voor CIO en CFO.

    Computable.nl

    Virtualisatie heruitgevonden met VM’s en Containers

    15 redenen om bestaande virtuele machines te behouden en ruimte te creëren voor vernieuwing

    Geef een reactie Reactie annuleren

    Je moet ingelogd zijn op om een reactie te plaatsen.

    Populaire berichten

    Meer artikelen

    Uitgelicht

    Partnerartikel
    Data & AI

    Open Webconcept levert AI-oplossing vo...

    Hoe bescherm je persoonsgegevens in documenten die je als overheid wil delen of hergebruiken? Het project ‘Anonimiseren met LLM’ –...

    Meer persberichten

    Meer lezen

    Cloud & Infrastructuur

    Ziggo Zakelijk biedt 2,2 Gbit/s voor ondernemend Nederland

    AWS storing
    Cloud & Infrastructuur

    Wereldwijde AWS-storing legt vele platforms plat

    ai cyclotron
    Innovatie & Transformatie

    Techsamenwerking in gevaar: Florida plaatst Nederlandse universiteiten op zwarte lijst

    Cloud & Infrastructuur

    Clingendael waarschuwt: Nexperia-ingreep kan uitmonden in geopolitieke chipcrisis

    Innovatie & Transformatie

    It als groeimotor? Alleen met een plan

    Innovatie & Transformatie

    Aanbestedingen botsen met autonomie

    ...

    Footer

    Direct naar

    • Carrièretests
    • Kennisbank
    • Planning
    • Computable Awards
    • Magazine
    • Ontvang Computable e-Magazine
    • Cybersec e-Magazine
    • Topics
    • Phishing
    • Ransomware
    • NEN 7510

    Producten

    • Adverteren en meer…
    • Jouw Producten en Bedrijfsprofiel
    • Whitepapers & Leads
    • Vacatures & Employer Branding
    • Persberichten

    Contact

    • Colofon
    • Computable en de AVG
    • Service & contact
    • Inschrijven nieuwsbrief
    • Inlog

    Social

    • Facebook
    • X
    • LinkedIn
    • YouTube
    • Instagram
    © 2025 Jaarbeurs
    • Disclaimer
    • Gebruikersvoorwaarden
    • Privacy statement
    Computable.nl is een product van Jaarbeurs